Zamknij

Kasia Kowalska opowiedziała o swojej chorobie: "Niewiele pamiętam, szybko trafiłam na OIOM"

25.06.2020 12:15
Kasia Kowalska opowiedziała o swojej chorobie: "Niewiele pamiętam, szybko trafiłam na OIOM"
fot. Ana Gołaszewska/ East News

Kasia Kowalska jeszcze do niedawna mierzyła się z chorobą córki. Na krótko przed tym, jak Ola zachorowała, Kasia Kowalska sama znalazła się w szpitalu. "Trafiłam na OIOM" - wyznała gwiazda w rozmowie z "Pani".

Kasia kowalska opowiedziała o swojej chorobie

Kasia Kowalska w ostatnim czasie sporo przeszła. Gwiazda mierzyła się m.in.  z chorobą córki Oli, która zachorowała na adenowirusa, choć początkowo sugerowano, że Ola ma koronawirusa. Jednak na kilka miesięcy przed tym, jak córki Kasi trafiła do szpitala, sama gwiazda mierzyła się z chorobą. Podczas jednej z tras koncertowych Kasia Kowalska poczuła się źle.

"Jakoś próbowałam te koncerty ciągnąć, traciłam głos, brałam zastrzyki ze sterydów, ale było ze mną coraz gorzej. (...) Czułam, jak rośnie mi temperatura, próbowałam ją zbić lekami, ale niewiele pomagało. Myślałam, że mam zatrucie pokarmowe. Zaczęły się jakieś majaki, niewiele pamiętam (...). Szybko trafiłam na OIOM " - mówiła Kasia kowalska w rozmowie z "Pani".

Kasia Kowalska przeszła sepsę

Jak się okazuje, artystka przeszła sepsę. "Lekarz zalecił mi bezwzględny odpoczynek, regenerację, regularne posiłki. Miałam jeść 2000 kalorii dziennie. Powiedziano mi, że kontakt z jakimkolwiek wirusem może być dla mnie tragiczny w skutkach"  dodała Kasia Kowalska.

Gdy zaczęła się pandemia koronawirusa w Polsce, gwiazda borykała się z problemami zdrowotnymi.

"Od wyjścia ze szpitala miałam poważny problem z nogą, podejrzewano zapalenie nerwu, zaczęły się rehabilitacja i codzienne przyjmowanie leków przeciwbólowych"  - powiedziała artystka. 

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl