Zamknij

Kasia Cichopek przerwała milczenie na temat rozstania? Padły gorzkie słowa

12.05.2022 07:09
Kasia Cichopek
fot. Instagram/Kasia Cichopek/screen

Kasia Cichopek do tej pory nie komentowała swojej sytuacji po rozstaniu z Marcinem Hakielem. Jej najnowszy wpis odbierany jest w mediach jako "przerwanie milczenia". Padły w nim gorzkie słowa, a aktorka wspomina o tym, że każdy ma prawo do szczęścia.

Katarzyna Cichopek od czasu rozstania z Marcinem Hakielem zdaje się być szczęśliwsza niż wcześniej. Kiedy jej porzucony mąż ujawnił, że wolność, której chciała Cichopek, „ma imię” wiele osób skierowało swoją krytykę na gwiazdę „Pytania na śniadanie”.

Wiele osób nie mogło się pogodzić z rozstaniem tej popularnej i – w oczach wszystkich – pasującej do siebie pary. Choć w pierwszym oświadczeniu aktorka i tancerz stwierdzili, że nie będą o rozstaniu opowiadać, Marcin Hakiel od razu otworzył się przed fanami w sieci. Z kolei Cichopek dotąd nie komentowała sprawy w żaden sposób. Aż do teraz.

Zobacz także: Joanna Opozda i Antek Królikowski się rozwodzą? Tabloid: do sądu wpłynął pozew 

Kasia Cichopek w gorzkich słowach nawiązała do rozstania z Hakielem

Na Instagramie aktorki „M jak miłość” pojawiło się zdjęcie z opisem, który zdecydowanie nawiązuje do rozstania z mężem. W swoich słowach gwiazda – choć nie wprost – wyznaje, że jest jej bardzo ciężko, choć za wszelką cenę stara się uśmiechać i utrzymywać pozytywne nastawienie. Wpis kończy ponadto wymowny hashtag, którym aktorka przekonuje, że każdy ma prawo być szczęśliwy.

Wysyłam Wam mnóstwo pozytywnej energii i dziękuję za tę, którą od Was dostaję. Choć ostatnio jest mi ciężko, to nie przestanę się uśmiechać do Was i do życia – wyznała Kasia. Robię swoje, dla dzieci, siebie i dla Was – dodała, kwitując wszystko hashtagiem #prawodoszczęścia.

Pod wpisem posypały się komentarze pełne wsparcia.

Trzymam kciuki. Znam to uczucie jak się traci życie po rozstaniu... Nie znam Pani okoliczności i nawet nie chcę poznać, ale uważam, że każdy po każdej stronie po rozstaniu ma prawo godnie żyć...

Mnie również ostatnio jest ciężko, ale Pani uśmiech dodaje mi skrzydeł.

Kasiu od Ciebie zawsze bije pozytywna energia – piszą internauci.

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS