Zamknij

Karolina Pisarek w bikini. Modelka pokazała zmysłowe zdjęcie [FOTO]

28.05.2021 14:12
Karolina Pisarek
fot. Viphoto/ East News

Karolina Pisarek poczuła już letni klimat. Modelka pokazała na Instagramie gorące zdjęcie w bikini. Tak Karolina relaksuje się na klimatycznym tarasie.

Karolina Pisarek poczuła już wakacyjny klimat. Modelka wstrzeliła się w okno pogodowe kapryśnej Polski i odsłoniła ciało w bikini. Gwiazda pokazała, jak relaksuje się na swoim tarasie.

Zobacz też: Karolina Pisarek ciężko przeszła Covid-19. "Czułam, jakby moje płuca miażdżyły się"

Karolina Pisarek w bikini. Modelka pokazała zmysłowe zdjęcie [FOTO]

"Co lubicie robić w wolne dni, kiedy świeci piękne słońce? Ja uwielbiam spędzać czas na moim tarasie, który jest jak wiecie moją oazą spokoju. Korzystając z dzisiejszej cudownej pogody zadbałam o mój magiczny ogród. Wiosna nas rozpieszcza i w końcu można nosić długo wyczekiwane stroje kąpielowe" - napisała, prezentując bikini od jednej z popularnych marek. W komentarzach modelka jak zwykle mogła liczyć na swoich fanów, którzy zasypali ją komplementami. "Przepiękna", "śliczna", "najpiękniejsza" - pisali fani.

Karolina Pisarek swoją przygodę z modelingiem rozpoczęła sześć lat temu w programie "Top Model", gdzie zajęła drugie miejsce. Choć Pisarek nie zaistniała na światowych wybiegach, z powodzeniem robi karierę w Polsce, współpracując z rozmaitymi markami modowymi. Poza modelingiem gwiazda dała się poznać swoim fanom w programie "Ameryka Express", który wygrała.