Zamknij

Gwiazda TVP na odważnym zdjęciu. Zrobił je syn. W komentarzach zawrzało: "Patologia!" [FOTO]

23.09.2021 19:25
Karolina Pajączkowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Karolina Pajączkowska z TVP Info opublikowała zdjęcie z wakacji, na którym w śmiałej pozie eksponuje pośladki. Jak podkreśliła, fotografię zrobił jej syn. Część internautów nie kryła oburzenia i ostro skrytykowała dziennikarkę. 

Karolina Pajączkowska jest dziennikarką i prezenterką TVP Info. Do stacji przeszła w listopadzie 2019 roku z TVN24 BiS, gdzie prowadziła "Debatę młodych" i program informacyjny w języku angielskim. Zanim jednak trafiła do dużych stacji, brała udział w konkursach piękności, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Zdobyła m.in. tytuły Miss Polonia Studentek i Miss Foto, a także znalazła się w finałowej piątce w wyborach Miss Polonia 2012. Próbowała swoich sił także w drugiej edycji programu "Top Model". 

Prezenterka od początku swoich występów w TVP Info mierzy się ze skrajnymi reakcjami widzów. W sieci krytykują ją za wyzywające stroje i podważają warsztat dziennikarski, sugerując, że była modelka dostała pracę wyłącznie za walory fizyczne. Po jednym z programów Pajączkowska zdecydowała się ostro zareagować i ukrócić falę seksistowskich komentarzy pod swoim adresem. W ubiegłym roku gwiazda TVP Info jako jedna z niewielu pracowników telewizji publicznej głośno wyraziła poparcie dla Strajku Kobiet i wsparła protesty przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. 

Karolina Pajączkowska z TVP Info poparła Strajk Kobiet. Sama kiedyś dokonała wyboru

Karolina Pajączkowska z TVP Info skrytykowana za śmiałe zdjęcie zrobione przez syna

Na instagramowym profilu Karoliny Pajączkowskiej pojawiły się zdjęcia z wakacji. Prezenterka spędza wczasy na Karaibach razem ze swoim synem. Spośród dotychczas opublikowanych fotek uwagę internautów przykuło ujęcie Pajączkowskiej w bikini, w śmiałej pozie opierającej się o palmę. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że do zrobienia zdjęcia prezenterka zaangażowała swojego 6-letniego syna.

Fotografem jest zawsze mój synek - podkreśliła z dumą. 

Mam nadzieję, że doszło do przejęzyczenia i chodziło o męża - dopytała prezenterkę jedna z internautek, ale było tak, jak napisała Pajączkowska. 

W komentarzach wywiązała się dyskusja między osobami niewidzącymi nic złego a oburzonymi faktem, że dziennikarka pozowała przed dzieckiem w "pozach prosto z filmów dla dorosłych" - jak to określili. 

Nie pozwoliłabym, aby moje dziecko robiło mi takie zdjęcia. To patologia! I to nie jest wina dziecka tylko dorosłych.

Naprawdę? Zdjęcie dla stulejarzy? Jeszcze syn robił. No już bardziej się nie dało... Pani Karolino, ja panią proszę...

Żal mi Pani syna, pewnie się spala ze wstydu za mamusię - grzmieli krytycy prezenterki. 

Właśnie nie ma się czego wstydzić, ma bardzo atrakcyjną mamę - odbijali piłeczkę zachwyceni sesją obserwatorzy i podkreślali, że to dobrze, iż dziecko nie jest wychowywane w pruderii i poczuciu wstydu wobec tego, co naturalne. 

Spójrzcie na poniższe zdjęcie Karoliny Pajączkowskiej. Po której jesteście stronie w tym sporze?