Zamknij

Kailia Posey nie żyje. 16-letnia gwiazda „Małej miss” miała popełnić samobójstwo

04.05.2022 10:50
Kailia Posey
fot. screen Instagram kailiaposey

Kailia Posey nie żyje. 16-letnia gwiazda reality show „Mała miss” miała popełnić samobójstwo. Matka nastoletniej modelki zabrała głos i opublikowała smutny wpis w mediach społecznościowych.

Kailia Posey należała do największych gwiazd programu „Mała miss”, w USA znanego pod nazwą „Toddlers and Tiaras”, nadawanego od 2009 do 2013 roku. W świetle kamer swoją karierę rozwijały m.in. Eden Wood, MaKenzie Myers czy Alana „Honey Boo Boo” Thompson i jej matka, June Shannon. Kilkuletnie dziewczynki konkurowały ze sobą, aby zdobyć koronę najpiękniejszej. Kailia Posey po udziale w reality show postanowiła kontynuować swoją przygodę z konkursami miss oraz modelingiem. Niestety, mama poinformowała, że jej córka nie żyje.

Zobacz także: Naomi Judd nie żyje. Gwiazda country popełniła samobójstwo

Kailia Posey nie żyje. Gwiazda show „Mała miss” miała 16 lat

Kailia Posey swój udział w programie „Mała miss” mogła uznawać za udany. Jej kariera z biegiem lat nabrała tempa – odnalazła się w branży modelingowej, a na początku bieżącego roku zapowiedziała, że będzie startować w konkursie o tytuł Miss Washington Teen USA. Chwaliła się również swoimi wyczynami gimnastycznymi i osiągnięciami w tej dziedzinie. W przyszłości chciała zdobyć licencję pilota, pasjonowało ją lotnictwo.

2 maja mama nastolatki, Macy Posey Gatterman, poinformowała na Facebooku, że Kailia Posey nie żyje. Pod postem pojawiły się setki komentarzy od bliskich i zdruzgotanych fanów.

- Brak mam słów. Zniknęła piękna dziewczynka. Proszę o uszanowanie naszej prywatności gdy opłakujemy utratę Kailii. Moje dziecko na zawsze – napisała Macy Posey Gatterman.

Co było przyczyną śmierci 16-latki? Wcześniej zachodnie media podawały, że Kailia Posey zginęła na skutek wypadku samochodowego. Potem jednak rodzina dziewczyny w rozmowie z „TMZ” wyznała, że ta popełniła samobójstwo.

- Chociaż była odnoszącą sukcesy nastolatką ze świetlaną przyszłością, niestety w pewnym momencie zdecydowała o zakończeniu swojego życia na Ziemi – mieli powiedzieć bliscy Kailii Posey.

Gwiazdy, które odeszły. Te znane osoby zmarły w 2021 roku [GALERIA]
20 Zobacz galerię
fot. Bartosz KRUPA/East News/ MW/East News