Zamknij

Justyna Żyła świętuje 15. urodziny syna. „Czysty tata” [FOTO]

31.01.2022 15:29
Justyna Żyła
fot. Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła ma co świętować – 31 stycznia swoje kolejne urodziny obchodzi jej syn, Jakub. Z tej okazji była żona Piotra Żyły postanowiła opublikować specjalny post pełen zdjęć pociechy z różnych etapów życia. Internauci są zgodni: to „czysty tata”.

Justyna Żyła często dzieli się z fanami chwilami ze swojego życia. Na jej profilu najczęściej można zagłębić się w tajemnice wypieków i wymyślnych dań. Nic dziwnego, że wpis o urodzinach syna wzbudził tyle emocji.

Zobacz także: Justyna Żyła przygotowała urodzinową niespodziankę dla Piotra Żyły. To koniec konfliktu? [FOTO]

Justyna Żyła świętuje urodziny syna

Była żona Piotra Żyły z okazji 15. urodzin syna opublikowała kilka zdjęć, na których widać również tatę. Chociaż niektóre z fotografii dzieli kilka lat, podobieństwo do skoczka jest uderzające.

- 15 lat temu jako młoda, wystraszona dziewczyna, dostałam na ręce swojego „naleśniczka”. Od początku uczyliśmy się siebie poznawać i uczymy dalej, a z dnia na dzień jesteśmy coraz to bardziej zagranym team’em. Kuba pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć. Bez względu na wszystko wspieramy i będziemy Cię wspierać. Jestem dumna, że taki fantastyczny człowiek mówi do mnie - Mamo. Kocham Cię –napisała Justyna Żyła w poście na Instagramie. Od razu posypały się życzenia i uwagi.

- Drugie i ostatnie zdjęcie kopia mamki jak nic, ale z wiekiem chyba na stronę taty – czytamy.

- Czysty tata. 100 lat – podsumowała kolejna osoba.

Wychowywanie nastolatka nie jest zbyt proste – Justyna Żyła w ubiegłorocznym wywiadzie dla portalu „Parenting” przyznała, że Jakub jest „leniuszkiem od urodzenia”.

- Jest bardzo inteligentny i już dzisiaj wiem, że on krzywdy sobie w życiu nie da zrobić. Obecnie ma taki etap, że się obraził trochę na szkołę, ale dla mnie wykształcenie dzieci jest bardzo ważne – opowiadała Justyna Żyła.

Wiadomo, że Jakub już od dawna trenuje skoki narciarskie i chciałby wiązać swoją przyszłość z tym sportem. Jego mama relacjonowała, że na pytania, co będzie robił, jeśli nie pójdzie na studia i nie znajdzie dobrej pracy, odpowiada, że będzie skoczkiem jak tata.

Rodzina Żyłów jeszcze w styczniu obchodziła kolejne ważne święto. 16 stycznia Piotr Żyła kończył 35 lat. Z tej okazji córka upiekła specjalny tort, a Justyna Żyła w komentarzach nie ukrywała, że solenizant pojawił się w jej domu i wspólnie spędzili ten dzień.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska