Zamknij

Justyna Żyła przygotowała urodzinową niespodziankę dla Piotra Żyły. To koniec konfliktu? [FOTO]

17.01.2022 13:08
Justyna Żyła
fot. screen: YouTube

Justyna Żyła i Piotr Żyła zakończyli konflikt. Była żona skoczka złożyła mu urodzinowe życzenia i opublikowała w sieci zdjęcie wyjątkowego prezentu, nad którym pracowała jego córeczka. Internauci nie kryli zachwytu. 

Justyna Żyła w błyskawicznym tempie wkroczyła do grona krajowych celebrytek, jednak sposób, w jaki zyskała popularność, budził wiele kontrowersji. W mediach o żonie jednego z najpopularniejszych polskich skoczków narciarskich Piotra Żyły zrobiło się głośno, kiedy ich związek przechodził kryzys. Justyna nie hamowała się przed publikowaniem nagrań i zdjęć prezentujących rodzinne problemy, otwarcie atakowała Piotra w mediach, oskarżając między innymi o zdradę i brak zainteresowania dziećmi. Wykorzystała swoje pięć minut i zdobyła rozgłos. Mogliśmy oglądać ją na antenie "Tańca z gwiazdami", prowadziła własny program kulinarny, a nawet pozowała do rozbieranej sesji zdjęciowej dla magazynu "Playboy". Choć pojawiały się głosy, że Żyła "wybiła się" na rozwodzie ze znanym sportowcem, 35-latka zyskała grono oddanych fanów.

Jeszcze niedawno Justyna uszczypliwie komentowała nowy związek byłego męża z Marceliną Ziętek, modelką i aktorką znaną między innymi z seriali "Szkoła" i "19+". Wydawało się, że medialny konflikt byłych małżonków nie ucichł. Jednak z okazji 36. urodzin Piotra celebrytka zadziwiła internautów. Nie tylko złożyła skoczkowi życzenia, ale także wraz z córką przygotowała słodki prezent.

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Justyna Żyła zrobiła prezent Piotrowi Żyle. Była żona skoczka złożyła życzenia i pokazała tort

Na profilu Justyny Żyły pojawiło się zdjęcie, na którym możemy podziwiać imponujący tort dekorowany przez córkę 35-latki i Piotra Żyły, Karolinę. Okazało się, że to urodzinowy prezent dla sportowca.

- Dla dzisiejszego solenizanta. Sto lat. Tort „made by Karla” - czytamy w opisie fotografii.

Żyła złożyła także byłemu mężowi życzenia za pośrednictwem Instastory. Życzyła mu żeby "dobrze się wysypiał, wygrywał każdy pojedynek i żył 100 lat w zdrowiu". Fani Justyny nie ukrywali, że ich zdaniem zachowała się bardzo dobrze i doceniali jej gest.

- Wielki szacunek dla pani. Torcik przepiękny.

- Piękny gest. Wszystkiego najlepszego dla Piotra.

- Jest Pani Piękną osobą... I nie mówię tutaj tylko o wyglądzie fizycznym - czytamy.
My oczywiście dołączamy do najlepszych życzeń dla Piotra.