Zamknij

Julia Wróblewska jest chora. Aktorka poprosiła internautów o pomoc

17.08.2022 17:23
Julia Wróblewska
fot. Instagram:@juleczkaaa_jula

Julia Wróblewska przekazała internautom przykre wieści. Aktorka znana z roli w "M jak miłość" znowu zachorowała, ale tym razem nie ma pewności, czy objawy nie świadczą o poważniejszym problemie. 24-latka poprosiła fanów o radę. 

Julia Wróblewska weszła w świat show-biznesu już jako kilkulatka, gdy zagrała w komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj". Sporą rozpoznawalność przyniósł jej potem serial "M jak miłość", w którym grała Zosię Warakomską. Niestety wczesne rozpoczęcie kariery fatalnie odbiło się na psychice młodej dziewczyny. W 2019 roku Julia wyznała publicznie, że cierpi na zaburzenia osobowości. Potem uściśliła, że zdiagnozowano u niej osobowość borderline

Co jakiś czas stan psychiczny 24-latki ulega pogorszeniu. W listopadzie 2021 roku Julia Wróblewska wycofała się z show-biznesu, aby odbyć sześciomiesięczną terapię w specjalistycznym ośrodku terapeutycznym w Krakowie. Wróciła do aktywności zawodowej, lecz już nie jako aktorka w "M jak miłość", lecz podejmując pracę kelnerki w restauracji.

Żadna praca nie hańbi - podkreśliła. Miałam sporo propozycji wywiadów, występów, ale póki co nie chcę tego. Może za jakiś czas. Moim priorytetem jest ustabilizować swoje życie, a to jest jeden z kroków. Nie znikam totalnie, ale nie poświęcam już na to 100% mojego czasu i energii. Będę natomiast dalej szerzyć świadomość o zdrowiu psychicznym, uważam to za coś bardzo ważnego i jeśli mam publiczność, do której mogę dotrzeć, to będę starać się to robić - wyznała. 

Julia Wróblewska zachorowała. Prosi fanów o radę

Niestety zmagania natury psychicznej to niejedyne problemy, z jakimi musi mierzyć się młoda aktorka. Jakiś czas temu Julia wyznała swoim obserwatorom, że ma sporej wielkości torbiele na jajnikach. Schorzenie powodowało szereg zaburzeń i nieprzyjemnych dolegliwości, m.in. krwotoki, przez co była gwiazda "M jak miłość" została skierowana na operację. Co jakiś czas miewa także problemy z odpornością, a co się z tym wiąże, łapie różne infekcje. 

W ostatnim Instastories Julia Wróblewska poinformowała, że jest mocno osłabiona i czuje się jakby miała zaraz zemdleć. 

julia1
fot. Instastories:@juleczkaaa_jula

Była gwiazda "M jak miłość" poprosiła o radę fanów, którzy być może mieli do czynienia z podobnymi objawami. Zastanawiała się też, czy wspomniane duszności nie mają przypadkiem związku z COVID-19.

julia2
fot. Instastories:@juleczkaaa_jula