Zamknij

Julia Wieniawa wściekła na linie lotnicze. Poskarżyła się w sieci. "WTF? O co chodzi ostatnio?" [FOTO]

Maciej Friedrich
09.08.2022 15:39
Julia Wieniawa
fot. screen: Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa po raz kolejny zawiodła się na liniach lotniczych. Nie omieszkała podzielić się swoimi przemyśleniami w sieci i dokładnie opisać nieprzyjemną sytuację. Okazuje się, że na lotnisku po raz trzeci zgubiono jej walizkę.

Julia Wieniawa może mówić o imponującej karierze. 23-letnia aktorka jest jedną z najpopularniejszych krajowych celebrytek, nie może narzekać na brak zawodowych propozycji, a udział w intratnych kampaniach reklamowych i sprawne budowanie marki w mediach społecznościowych sprawiło, że szybko zarobiła niemałe pieniądze. Największy rozgłos przyniosła jej rola Pauli w serialu "Rodzinka.pl", mogliśmy oglądać ją także w takich produkcjach jak "W lesie dziś nie zaśnie nikt" czy "Sala samobójców. Hejter". Patryk Vega obsadził ją w "Kobietach mafii" i "Smallworld", a wielbiciele seriali doskonale znają ją z "Zawsze warto" czy "Teściowie".

Wieniawa ma za sobą głośno komentowane związki z Antonim Królikowskim i Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Obecnie jest szczęśliwa u boku Nikodema Rozbickiego. Aktorka chętnie korzysta z zarobionych pieniędzy i chętnie wyjeżdża na zagraniczne urlopy, które relacjonuje fanom za pośrednictwem Instagrama. Zdjęcia ze słonecznych plaż, często w odważnych kostiumach kąpielowych, to już niemal stały element jej sieciowej aktywności. Niestety, okazuje się, że nawet celebrytka musi borykać się z typowymi problemami osób często podróżujących samolotami.

ZOBACZ TAKŻE:  Jak zmieścić dodatkowy bagaż w samolocie bez opłat? Steward dzieli się prostymi trikami

Julia Wieniawa straciła bagaż. Aktorka jest wściekła na linie lotnicze

Utrata bagażu to jeden z najczarniejszych snów turystów, którzy przemieszczają się po świecie samolotami. Niestety, sen ziścił się w przypadku Julii Wieniawy, która po powrocie z wakacji na Sycylii, na lotnisko im. Fryderyka Chopina w Warszawie dowiedziała się, że linie lotnicze KLM zgubiły jej bagaż. 23-latka nie kryła oburzenia zachowaniem holenderskiego przewodnika, zwłaszcza że miała to nie być pierwsza tego typu sytuacja.

- Trzeci raz (w tym miesiącu) zgubili moją walizkę. O co chodzi ostatnio z tymi lotami?! Zaznaczam, że miałam ze sobą tylko bagaż podręczny, który mi zabrano w samolocie, mówiąc, że "nie ma już miejsc", po czym walizka nie doleciała i nawet nie da się jej znaleźć w systemie. Super - opowiedziała fanom w opisie zdjęcia opublikowanego na Instastory.

Julia oznaczyła w poście zarówno linie lotnicze, jak i polskie lotnisko, które poprosiła o pomoc w rozwiązaniu sprawy. Miejmy nadzieję, że Wieniawie uda się odzyskać bagaż.

Julia Wieniawa
fot. screen: Instagram @juliawieniawa