Zamknij

Julia Wieniawa w bardzo skąpym bikini. Odsłoniła naprawdę dużo [FOTO]

12.05.2021 15:54
Julia Wieniawa
fot. Mateusz Jagielski/East News

Julia Wieniawa w skąpym bikini opalała się na tarasie swojego apartamentu. Aktorka pochwaliła się gorącą sesją na Instagramie. Przy okazji wydało się, kto ją podglądał. To znany gwiazdor "Top Model". 

Julia Wieniawa niedawno bawiła się na egzotycznych wakacjach w towarzystwie Nikodema Rozbickiego. Gwiazda chwaliła się wypoczynkiem na Zanzibarze, w Egipcie i Barcelonie. Musiała jednak odpierać zarzuty o nieodpowiedzialność i lekceważenie niebezpieczeństwa związanego z pandemią. Wieniawa tłumaczyła, że ona i jej partner przeszli już COVID-19, poza tym poddają się regularnie testom i nie czują w związku z tym potrzeby, by ograniczać się z wyjazdami. 

Od kilku tygodni była gwiazda "Rodzinki.pl" relaksuje się w swoim luksusowym apartamencie na Żoliborzu, do którego wprowadziła się przed nowym rokiem. Na Instagramie co chwilę można oglądać gustownie wykończone wnętrza. Wieniawa pochwaliła się także okazałym tarasem z drewnianą podłogą w stylu balijskim oraz imponującą kolekcją egzotycznych roślin. W tak urządzonym domowym zaciszu gwiazda "W lesie dziś nie zaśnie nikt" oddawała się ostatnio pierwszym słonecznym kąpielom. Nie musiała się przed nikim ukrywać, dlatego zdecydowała się włożyć dość skąpe bikini.

Julia Wieniawa na planie "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2". Aktorka podzieliła się pierwszym zdjęciem

Julia Wieniawa odsłoniła ciało w skąpym bikini 

Pierwsze majowe słońce zachęciło Julię Wieniawę do opalania się na tarasie. 22-latka włożyła wiązane sznurkami bikini, które dość skąpo osłaniało jej wdzięki. Aktorka ma jednak się czym pochwalić - dzięki regularnemu ćwiczeniu jogi jej figura prezentuje się fenomenalnie. 

Sesja Julii Wieniawy w bikini natychmiast zwróciła uwagę internautów. O komentarz pokusił się także Marcin Tyszka, który mieszka tuż obok aktorki.

Ooo sąsiadka - napisał zaskoczony juror "Top Model". 

Wieniawa szybko mu odpowiedziała. 

Oo sąsiad, już nie udawaj, że nas dziś nie podglądałeś, haha całusy! 

Jak wam się podoba figura Julii Wieniawy? 

df
fot. Instastory:@juliawieniawa