Zamknij

Julia Wieniawa igra z życiem? Internauci miażdżą ją za nieodpowiedzialne zachowanie w górach [WIDEO]

17.01.2022 12:16
Julia Wieniawa
fot. Instagram screen juliawieniawa

Julia Wieniawa kilka dni temu wybrała się na Kasprowy Wierch. Na tle ośnieżonych szczytów brylowała w futrze i reklamowała czapki, które można kupić w jej sklepie. Internauci wytknęli jej nie tylko nieodpowiedni ubiór. Zwrócili uwagę na lekkomyślne zachowanie, które widać na opublikowanym nagraniu.

Julia Wieniawa, której konto obserwują dwa miliony osób, naraziła się wielu swoim fanom. Nie tylko tym, których pasją są góry. Lekkomyślne zachowanie aktorki mogło skończyć się – w najgorszym wypadku – dość tragicznie. Internauci zauważyli, że biegała po lodzie.

Zobacz także: Julia Wieniawa przyznała się do rujnującej życie choroby. Apeluje do fanów: "Róbcie badania krwi"

Julia Wieniawa szaleje w górach. Spadła na nią fala krytyki

Młoda aktorka na krótką wycieczkę w góry wybrała czapkę ze swojego sklepu, futerko, golf, małą torebkę i buty, które szczególnie rzuciły się w oczy internautom. Pod nagraniem nie brakowało stwierdzeń, że to nieodpowiednie obuwie – nawet jeśli miało być to tylko wjechanie i zjechanie kolejką.

Julia Wieniawa postawiła na buty nieusztywniane w kostce, a według komentujących podeszwa zostawiała wiele do życzenia. Kiedy aktorka zbiegała ze ścieżki, nie pozostawiała za sobą żadnych śladów. Zdaniem fanów po prostu biegała po lodzie.

- Doskonały przykład na lodowy beton. Bardzo niebezpieczne miejsce na hasanie w takim obuwiu... - skwitowała jedna z komentujących.

Komentarze
fot. Instagram screen juliawieniawa

Czapeczka za 200 zł nie pomoże”

- Dla wszystkich zdziwionych poniżej, które nie widziały gór zimą, że można biegać po śniegu i nie zostawiać śladów: to się nazywa LÓD i brakuje czasem sekundy, żeby taką pustą główką polecieć w dół, w przepaść. Wtedy nawet czapeczka za 200zł nie pomoże – przestrzegała internautka.

- […] jest dużo miejsc w Tatrach, gdzie można było zrobić tą sesję. Nie interesuje mnie czy wjechała kolejką, czy nie. Te ubranie i zachowanie pokazuje jak ‼️NIE‼️ zachowywać się zimą w górach, bo o wypadek nietrudno, zwłaszcza jak się hasa w takich butach po śniegu pokrytym lodem. Gratuluję świecenia przykładem, a później TOPR lata kilka razy dziennie, bo ktoś się naogląda i „on też może” – denerwowała się kolejna osoba.

Komentarze
fot. Instagram screen juliawieniawa

Internauci próbowali przestrzec aktorkę przykładami z życia wziętymi. Pisano o czterech osobach, które w ostatnim czasie zginęły w górach, a także o przypadku kobiety, która poślizgnęła się właśnie na Kasprowym Wierchu. Inna osoba opowiadała, że w ostatnim czasie była w Zakopanem i na wycieczkę do jednej z dolin odpowiedzialnie wybrała raki.

Komentarze
fot. Instagram screen juliawieniawa

Niektórzy stwierdzili, że aktorka mogłaby wykorzystać swoje ogromne zasięgi w inny sposób. Zamiast reklamować czapki w idealnie dobranej stylizacji, mogłaby podjąć współpracę z firmą oferującą sprzęt do uprawiania zimowej turystyki.

Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS