Zamknij

Polska youtuberka Queen of the Black pocięła się podczas live'a. Trafiła do szpitala

18.01.2022 11:15
Julia Pelc Quenn of the Black
fot. Instagram:@queenoftheblack

Polska youtuberka Julia Pelc "Queen of the Black" samookaleczyła się podczas transmisji na żywo. Sieć obiegły drastyczne fragmenty i zdjęcia, na których widać zakrwawioną 18-latkę. Informacje o stanie Queen of the Black przekazał Sylwester Wardęga.

Julia Pelc, znana w sieci jako Queen of the Black, jest popularną gwiazdą mediów społecznościowych. 18-latka prowadzi m.in. kanał na YouTube, gdzie opowiada o wydarzeniach ze swojego życia i dzieli się własną twórczością muzyczną. Pelc w przeszłości publikowała takie nagrania jak "Robię tatuaż na twarzy w wieku 17 lat", "Byłam uzależniona od zioła?!" czy "Ilu mam byłych?", zwierzała się także z problemów psychicznych, a w kwietniu tego roku zamieściła wideo ze szpitala, w którym opowiadała o próbie samobójczej. 

Julia Pelc "Queen of the Black" pocięła się podczas transmisji na żywo 

Youtuberka jest także aktywną użytkowniczką Instagrama. Ostatnio Queen of the Black zorganizowała live'a, podczas którego dokonała dramatycznego aktu. Jak relacjonują świadkowie, Julia Pelc samookaleczyła się na oczach fanów, przecinając sobie skórę na rękach i szyi.

W sprawie interweniował Sylwester Wardęga, który skontaktował się z 18-latką i przekazał fanom informacje o jej stanie. Jak wyjaśnił, Pelc zrobiła to po tym, jak dowiedziała się, że jej partner będzie miał dziecko z byłą dziewczyną. 

Miesiąc temu ja wyciągnąłem rękę, chciałem jej pomóc, ale ona postanowiła tam jechać, chodzić na imprezy z tym chłopakiem, bawić się. Wyjechała chyba do Trójmiasta. Rozpada się związek trzytygodniowy, a dziewczyna się tnie, to z tą psychiką jest gorzej niż wszyscy myśleliśmy. Tu trzeba naprawdę iść na odpowiednie leczenie - powiedział youtuber.

Wardęga zaapelował, żeby nie wchodzić na profile Queen of the Black i nie nakręcać niezdrowego zainteresowania. Ma to pomóc dziewczynie zrozumieć, że w obecnej sytuacji musi odciąć się od social mediów i podjąć leczenie. 

To już jest skasowane, Instagram jej to usunął od razu, nad czym ubolewała w następnym story. Ale nie wchodźcie tam, bo już tam tego nie ma. O to chodzi, żeby nie nakręcać tego jeszcze bardziej. Takie wrzucanie, że się człowiek tnie, to jest wołanie o pomoc, ale też zabieganie o uwagę i miejcie to z tyłu głowy - podkreślił. 

Sylwester Wardęga przekazał, że Julia Pelc została zabrana do szpitala. Zaopiekował się nią ojciec. 

Rozmawiałem z Julią godzinę przez komórkę aż do przyjazdu jej ojca. Sytuacja jest opanowana i wraca właśnie z Trójmiasta do Warszawy. Karetka była u niej już 10 minut po wrzuceniu relacji, więc prosiłbym "twitterowe Julki", które nie mają o niczym pojęcia o przestanie wypisywania głupot na Twitterze, że nikt nie wezwał pomocy. Karetkę wezwała Alicja. Lekarz po zbadaniu i rozmowie postanowił wypuścić Julię, co jest dosyć szokujące w zaistniałej sytuacji - skomentował youtuber. 

Władze Prime MMA przekazały, że aktualnie sytuacja Queen of the Black jest stabilna, a youtuberka znajduje się pod profesjonalną opieką. 19 lutego Julia Pelc miała walczyć w oktagonie z Karoliną Dumałą, dziewczyną Kruszwila, lecz po licznych komentarzach włodarze imprezy wstrzymali się z decyzją odnośnie udziału 18-latki w gali.