Zamknij

Julia Kamińska i Piotr Jasek rozstali się. Gwiazda zdradziła, jakie mają teraz relacje

27.01.2022 19:38
Julia Kamińska
fot. Instagram.com/ Julia Kamińska

Julia Kamińska i Piotr Jasek tworzyli przez wiele lat zgraną parę. Pod koniec 2021 roku zakochani rozstali się. W rozmowie z Jastrząb Post gwiazd "BrzydUli" zdradziła, jak wyglądaj obecnie jej relacje z byłym partnerem.

Julia Kamińska i Piotr Jasek przez wiele lat tworzyli udany związek. Mimo sporej różnicy wieku para świetnie się ze sobą dogadywała. Pod koniec 2021 roku media obiegła wiadomość, że Jasek i Kamińska rozstali się. Sami zainteresowani nie chcieli komentować tych rewelacji. Kamińska w rozmowie z Jastrząb Post zdecydowała się na dość dyplomatyczny komentarz, odnośnie jej obecnej relacji z byłym partnerem.

Julia Kamińska i Piotr Jasek rozstali się. Gwiazda zdradziła, jakie mają teraz relacje

"Z Piotrem zawsze dogadywaliśmy się bardzo dobrze i nadal tak jest. A doniesień na temat mojego życia prywatnego nie chcę komentować. Fajne relacje z Piotrem można mieć zawsze" - powiedziała serialowa "BrzydUla".

Mimo rozstania Jasek i Kamińska wciąż ze sobą współpracują. Jak mówiła gwiazda jakiś czas temu w rozmowie z Pomponikiem, ich prywatne sprawy nie przekładają się na zawodowe.

"Jeżeli jest to osoba, jak Piotr Jasek, to współpraca odbywa się w sposób bardzo dobry" - mówiła Julia.

Julia i Piotr byli razem 12 lat. Gwiazda w jednym z wywiadów mówiła, że nie planuje razem z ukochanym ślubu ani zaręczyn.

"Jestem w szczęśliwym związku, ale zaręczyn i ślubu nie planujemy. Parę razy przeżyłam ślub w pracy, bo stawałam na ślubnym kobiercu jako postać, i to mi absolutnie wystarcza. Jest mi dobrze tak, jak jest" - mówiła Kamińska jakiś czas temu.

Julia i Piotr poznali się w 2009 roku, kiedy razem pracowali podczas przy serialu "BrzydUla". Aktorka grała w nim główną rolę, on był scenarzystą produkcji. Kamińska była wówczas związana z Rosjaninem Lwem Murzenko, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Gdy zaczęła się spotykać z Jaskiem, ich relacja budziła spore kontrowersje, głównie ze względu na wiek. Parę dzieli aż 20 lat różnicy.