Zamknij

Johnny Depp po głośnym procesie otrzymał nowy kontrakt. Zarobi miliony dolarów

10.08.2022 14:12
Johnny Depp
fot. screen: YouTube Art Of The Pantheon

Johnny Depp może cieszyć się nie tylko ze wygranej w głośnym procesie przeciwko Amber Heard. Gwiazdor miał otrzymać nowy kontakt, na którym zarobi miliony dolarów. Gdzie go zobaczymy?

Johnny Depp to dla wielu widzów żywa legenda światowego kina. Nie da się ukryć, że amerykański aktor jest postacią niezwykle barwną, a jego wszechstronny talent mogliśmy podziwiać w największych kinowych hitach. Od lat jest gwiazdą przygodowej serii "Piraci z Karaibów", otrzymał statuetkę Złotego Globu za musical "Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street", wystąpił w kultowych "Co gryzie Giberta Grape'a" i "Las Vegas Parno". Ciężko wymienić wszystkie jego świetne kreacje. Od 2015 roku jest także gitarzystą rockowej grupy Hollywood Vampires.

W ostatnim czasie najgłośniej o Deppie mówiło się w kontekście "procesu dekady" - sądowej batalii z byłą żoną Amber Heard, którą aktor oskarżył o zniesławienie. Przypomnijmy, że gwiazda "Aquamana" opowiadała o rzekomej przemocy fizycznej i seksualnej ze strony Johnny'ego. Sąd nie dał wiary jej wersji, w efekcie czego została zobowiązana do zapłacenia byłemu mężowi 15 milionów dolarów. To z pewnością spory zastrzyk gotówki dla gwiazdora, okazuje się jednak, że dużo zarobi także po podpisaniu najnowszego kontraktu.

ZOBACZ TAKŻE:  11 gwiazd i skandale, które zmieniły bieg ich kariery [GALERIA]  

Johnny Depp zarobi miliony dolarów. Hollywoodzki gwiazdor podpisał nowy kontrakt

Depp podczas sądowej batalii z Heard musiał zmagać się z wizerunkowym kryzysem, nie brakowało osób, które stanęły po stronie Amber i uznały aktora za brutala, który znęcał się nad małżonką. Wydaje się jednak, że gwiazdor "Piratów z Karaibów" odbudował swoją pozycję. Nie jest tajemnicą, że mógł liczyć na wsparcie nie tylko oddanych fanów, ale także marek, które nawet w trudnym okresie nie zdecydowały o zakończeniu z nim współpracy.

Jedną ze światowej sławy firm, których produkty reklamuje Johnny, jest Dior. Prestiżowy dom mody wykorzystywał wizerunek Deppa w swoich kampaniach, a aktor zarabiał na tym ogromne pieniądze. Jak informuje portal TMZ, będzie je zarabiał dalej, ponieważ marka przedłużyła z nim kontrakt.

Umowa miała zostać już podpisana, co więcej, po koncercie 59-latka w Paryżu miała odbyć się sesja zdjęciowa dla słynnej marki z udziałem światowej sławy fotografa Grega Williamsa. Zdaniem portalu Depp na nowej umowie z Diorem zarobi krocie: kwota na kontrakcie ma być bowiem siedmiocyfrowa. Trzeba przyznać, że aktor wie, jak odnaleźć się w świecie show-biznesu i wielkich pieniędzy.