Zamknij

Gwiazda "M jak Miłość" miała wypadek w górach. Jest po operacji

Judyta Wanicka
18.02.2020 09:43
M jak Miłość
fot. Instagram:@joannasydor

Joanna Sydor znana z roli Teresy w serialu "M jak Miłość" miała wypadek. Aktorka uszkodziła sobie kolano podczas upadku z wyciągu narciarskiego. Na Instagramie poinformowała, że powoli dochodzi do siebie.

Joanna Sydor znana jest widzom Dwójki jako Teresa Makowska z serialu "M jak Miłość". Aktorka przez pewien czas nie była aktywna zawodowo i nie pojawiała się na Instagramie. Okazuje się, że przechodziła rekonwalescencję po wypadku, któremu uległa na nartach. Aktorka zamieściła obszerny post, w którym poinformowała o swoim stanie zdrowia.

M jak Miłość: Joanna Sydor miała wypadek w górach

Joanna Sydor powoli dochodzi do siebie po operacji kolana. Aktorka uszkodziła je sobie przed nowym rokiem, gdy upadła z wyciągu narciarskiego. Obecnie przechodzi rehabilitację.

Codziennie spędzam w szpitalu trzy godziny poddana zabiegom i ćwiczeniom. Reszta w domu - poinformowała na Instagramie.

Mój czas się zatrzymał, choć coraz częściej myślę, że tylko pozornie, bo ten "przystanek" uczy mnie więcej niż moje perpetuum mobile życie. Skupienie, cisza i izolacja od codziennego chaosu sprzyjają rozsądnemu myśleniu, konstruktywnemu planowaniu przyszłości i tej zawodowej i tej prywatnej. To cenny czas. Być może najcenniejszy. W otoczeniu tych, których kocham i którzy się o mnie troszczą, wzmacniam i buduje siłę nie tylko kolana, ale przede wszystkim swoją. Ta świadomość jest najbardziej niezwykła. Chodzę jeszcze o kulach. Świat wygląda z tej perspektywy inaczej..., ale o tym napiszę w kolejnym poście. Ściskam. Pięknego dnia - napisała Joanna Sydor.

RadioZET.pl/jw