Zamknij

Joanna Opozda wyśmiała Sandrę Kubicką? Internauci: "Chamsko, głupio tak za plecami"

15.07.2021 13:27
Joanna Opozda
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Joanna Opozda postanowiła skomentować zdjęcie nowej partnerki byłego chłopaka Sandry Kubickiej. Zdaniem części internautów niestosownie wyśmiała modelkę, w sieci pojawiły się krytyczne komentarze pod adresem ukochanej Antka Królikowskiego. 

Joanna Opozda to polska aktorka i modelka, która popularność zyskała dzięki roli Jowity w serialu "Pierwsza miłość". Wszystko za sprawą producentów, którzy w pewnym momencie mocno skupili się na wątku bohaterki. Na swoim koncie ma także wiele innych aktorskich kreacji, mogliśmy oglądać ją między innymi w "Pierwszej miłości", "M jak Miłość" czy "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". W 2021 roku na ekranach ma pojawić się dramat "Brigitte Bardot cudowna", w którym Joanna zagra główną rolę. Na rozpoznawalność Opozdy wpływ miał także burzliwy związek z Antonim Królikowskim. Para rozstała się, by wrócić do siebie, w mediach pojawiły się nawet informacje o tym, że planują ślub.

Głośno było także o konflikcie pomiędzy Joanną Opozdą a Sandrą Kubicką, która miała obiecać, że zajmie się znalezionym przez Asię psem, ale zamiast tego oddała go koleżance.

- Sandra jakiś czas temu oddała tego psa jakiejś swojej znajomej. Totalnie mnie o tym nie informowała, chociaż umowę miałyśmy taką, że będziemy w stałym kontakcie, ja będę wiedziała co u Fortuny, jak ten pies się ma, że będę mogła ją odwiedzić (...) Ale to nie koniec tej historii. Chciałam numer do nowej właścicielki Fortuny, ale usłyszałam, że właścicielka "nie życzy sobie ze mną kontaktu". Wydaje mi się, że mam prawo wiedzieć, co dzieje się z tym psem. Mam nadzieję, że ten pies jest cały i zdrowy - relacjonowała wtedy Opozda.

Kubicka wytłumaczyła się ze swojej decyzji, jednak przyjaźń między modelkami najwyraźniej wygasła. Być może nawet przerodziła się w złość, ponieważ Opozda, zdaniem wielu osób, wykorzystała zdjęcie nowej partnerki byłego chłopaka Sandry, by jej dopiec.

ZOBACZ TAKŻE:  Joanna Opozda w sidłach sutenerów. Wyciekły policyjne zeznania? "Warszawa wie o takich wyjazdach"

Joanna Opozda zaatakowała Sandrę Kubicką? Jej komentarz oburzył internautów

Joanna Opozda postanowiła skomentować jedno ze zdjęć Wiktorii Gabrysiak, nowej ukochanej byłego partnera Sandry Kubickiej. Partnerka Królikowskiego skomplementowała 21-letnią modelkę.

- No, Ty to byłabyś aniołkiem Victoria's Secret - napisała, a wiele osób odniosło wrażenie, że Opozda złośliwie nawiązała do kariert Sandry Kubickiej. 

Tego typu złośliwości bardzo nie spodobały się części internautów, którzy zrzucili Joannie, że zachowała się dziecinnie i rozpamiętuje dawne urazy siląc się na złośliwość.

- No właśnie, dlatego tym bardziej głupio tak za plecami.Dzieje stare jak świat, każdy żyje od dawna swoim życiem, ale, jak widać, niektórzy jeszcze rozpamiętują urazy i rozliczają się w komentarzach pod czyimś zdjęciem, bawiąc się w porównywanie dziewczyn, która bardziej nadaje się do Victoria's Secret. Słabe. A Wiktoria faktycznie bardzo piękna.

- Chamsko.Może zaczniemy ciebie porównywać do wszystkich eks twojego narzeczonego? Trochę by to zajęło.

- Wredne takie.

- Królikowski zamierza się żenić z taką żmiją? Po takich zachowaniach nie będzie można powiedzieć, że nie wiedział, na co się pisze. Może i jest ładna, ale arogancję, małostkowość i podłość już niejednokrotnie zaprezentowała. Takich ludzi trzyma się na wielki dystans, poza marginesem - czytamy.