Zamknij

Joanna Opozda starła się z fanką. Nie wytrzymają z Antkiem dłużej niż dwa miesiące?

10.08.2021 11:08
Joanna Opozda i Antek Królikowski
fot. TRICOLORS/East News

Joanna Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub w ubiegłą sobotę. W sieci płyną gratulacje i życzenia szczęścia, ale nie wszyscy wróżą parze małżeństwo aż po grób. Joanna Opozda otrzymała niemiły komentarz od jednej z "fanek", która stwierdziła, że związek nie przetrwa dłużej niż dwa miesiące. A wszystko przez Antka. 

Joanna Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub. Uroczystość odbyła się z wielką pompą i była szeroko komentowana w mediach. Para powiedziała sobie "tak" w kościele na warszawskiej Woli, a potem wyprawiła wesele w okazałej sali pałacu w Zdunowie. Na uroczystości zjawiło się spore grono gwiazdo gwiazd, m.in. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, którzy przed mszą zaliczyli małą wpadkę, a także Marina, Tomasz Oświeciński oraz liczna reprezentacja rodziny Królikowskich na czele z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. 

W sieci pojawiły się już zdjęcia ze ślubnej sesji Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy oraz relacje z wesela. W komentarzach cały czas spływają gratulacje od fanów pary oraz zaprzyjaźnionych gwiazd. Nie brakuje jednak sceptycznych opinii, podkreślających, że "co nagle to po diable". Przypomnijmy, że związek Antka i Joanny rozpoczął się niespełna rok temu. Po drodze parze przydarzyło się rozstanie, a gdy po paru miesiącach relacja znowu odżyła, okazało się, że tym razem plany są poważne. Niektórzy obserwatorzy Joanny i Antka są zdania, że taki pośpiech niczego dobrego nie wróży. 

Joanna Opozda jest w ciąży? Zdumiewające słowa podczas składania przysięgi

Joanna Opozda i Antek Królikowski szybko się rozwiodą? 

Radosne chwile Joanny Opozdy zmącił komentarz jednej z internautek, która zasugerowała, że małżeństwo aktorki nie potrwa zbyt długo. Zdaniem "fanki" wszystko może się posypać przez Antka, który znany jest z rozrywkowego stylu życia i zamiłowania do płci pięknej. 

Dwa miesiące później głośno będzie o rozwodzie, mogę się założyć - brzmiał komentarz, który zwrócił uwagę Joanny. 

A ja mogę się założyć, że jesteś bardzo nieszczęśliwą osobą, współczuję ci. Kim trzeba być, żeby pisać takie komentarze pod zdjęciem z wesela? Życzę dużo miłości, bo chyba nie masz o niej pojęcia - odpowiedziała aktorka. 

Ale złośliwa internautka nie dała się zgasić. 

Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Jak widać, musiało cię to urazić, ale to logiczne, że ludzie mają prawo tak myśleć, patrząc po ilości kobiet, które Antoni zmieniał jak rękawiczki. Życzę ci dużo miłości na nowej drodze. I nie mam nic do tego, to dobrze, że jesteś szczęśliwa, ale moje zdanie jest, jakie jest - podkreśliła obserwatorka Joanny. 

Żona Antka nie zamierzała jednak kontynuować sprzeczki. Myślicie, że w ogóle powinna zwracać uwagę na takie wpisy? 

Antek Królikowski dostał ślubne życzenia od byłej dziewczyny. Ważne przesłanie