Zamknij

Joanna Opozda sama utrzymuje dziecko? Tabloid obliczył zarobki gwiazdy. "Sytuacja życiowa"

12.05.2022 16:39
Joanna Opozda
fot. screen: Instagram / asiaopozda

Joanna Opozda w wywiadzie poinformowała, że musi szybko wrócić do pracy, ponieważ po rozstaniu z Antonim Królikowskim sama musi zadbać o siebie i synka. Tabloid postanowił obliczyć, ile zarabia mama małego Vincenta. Czy rzeczywiście może być jej ciężko?

Joanna Opozda zyskała dużą popularność jako aktorka i modelka, widzowie doskonale znają ją między innymi jako Jowitę z serialu "Pierwsza miłość", pojawiała się także w takich produkcjach jak "M jak Miłość" czy "Planeta singli". Dołączyła do obsady "Barw szczęścia" i zebrała bardzo dobre recenzje za główną rolę w filmie "Brigitte Bardot cudowna". Odnosiła także sukcesy jako modelka i próbowała tanecznych sił na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Obecnie jednak najgłośniej mówi się nie o zawodowym doświadczeniu Joanny, ale jej burzliwym życiu osobistym.

Opozda w 2020 roku związała się z Antonim Królikowskim, który wtedy miał już za sobą związki między innymi z Julią Wieniawą i Katarzyną Sawczuk. Rozstali się, jednak ponownie zeszli i w sierpniu 2021 stanęli na ślubnym kobiercu. Wydawało się, że ich związek układa się doskonale, 22 lutego 2022 powitali na świecie synka Vincenta. Niestety, rodzinna sielanka nie trwała długo. W mediach pojawiła się informacja, że aktor miał zdradzić Joannę z sąsiadką i nie odebrać ze szpitala po porodzie. Na Antka spłynęła fala ostrej krytyki, gwiazdor filmów Patryka Vegi ostatecznie postanowił wycofać się z życia publicznego i zająć swoim zdrowiem. Pożegnał się z fanami się po skandalu związanym z zapowiadaną walką sobowtórów Putina i Zełenskiego. Tymczasem Opozda nie ukrywa, że teraz musi utrzymać siebie i synka.

Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News

Joanna Opozda sama utrzymuje siebie i synka? Tabloid obliczył, ile ma zarabiać aktorka

Joanna Opozda na gali Mastercard Off Camera 2022 udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że nie może kontynuować urlopu macierzyńskiego, choć bardzo chciałaby dalej spędzać czas z małym Vincentem. Powodem mają być pieniądze.

- Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety, jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę - poinformowała.

Aktorka miała złożyć pozew o rozwód, ale w tym momencie nie może liczyć na alimenty. Jednak zdaniem "Super Expressu" Joanna jest w stanie podreperować domowy budżet dzięki aktywności w mediach społecznościowych. Tabloid wyliczył, że dzięki ogromnej popularności i idącymi za nią dużymi zasięgami, może otrzymać od 5 do nawet 10 tysięcy złotych za każdy sponsorowany post. W związku z tym Opozda miałaby zarabiać w ciągu miesiąca nawet 50 tysięcy złotych. Oczywiście są to jedynie luźne wyliczenia, ponieważ stawki najczęściej ustalane są indywidualnie. Z pewnością jednak zarabianie w sieci ma potencjał na stanie się ważnym elementem budżetu Joanny.