Zamknij

Joanna Opozda i Antek Królikowski się rozwodzą? Tabloid: do sądu wpłynął pozew

11.05.2022 22:36
Joanna Opozda i Antek Królikowski
fot. Mateusz Jagielski/East News,

Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się przed narodzinami syna, a teraz mają czekać na formalne zakończenie małżeństwa. "Super Express" ustalił, że do sądu wpłynął pozew rozwodowy. 

Joanna Opozda niedawno pierwszy raz od porodu wyszła na salony. Przy okazji udzieliła pierwszego wywiadu, w którym opowiedziała o blaskach i cieniach macierzyństwa oraz o tym, jak chowa się Vincent. Aktorka nie wspomniała ani słowem o Antku Królikowskim, nie odniosła się też do tematu rozstania, o którym rozpisywały się niedawno tabloidy. Zdjęcia szczęśliwego Antka całującego się z kochanką w aucie w zasadzie mówią same za siebie. Na wielkie wybaczenie i powrót się nie zapowiada, bo jak twierdzi "Super Express", Joanna Opozda i Antek Królikowski przygotowują się do rozwodu.

Super Express: Joanna Opozda rozwodzi się z Antkiem 

Przypomnijmy, że Antek i Joanna rozstali się jeszcze przed narodzinami syna. Według nieoficjalnej wersji Królikowski miał się zadurzyć w pewnej prawniczce i dla niej wyprowadzić się od ciężarnej żony. Niestety szansy na powrót nie będzie. Według ustaleń "Super Expressu", do sądu miał już wpłynąć pozew rozwodowy. 

Jak udało nam się ustalić, do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynął pozew rozwodowy. Para czeka na wyznaczenie pierwszego terminu. Niewykluczone, że wszystko może przeciągnąć się w czasie nawet o rok... Do tego czasu małżonkowie powinni ustalić kwestię opieki nad dzieckiem oraz sprawy majątkowe - informuje tabloid.

Opozda jakiś czas temu usunęła z profilu ślubne zdjęcie z Antkiem Królikowskim, na próżno szukać też oznaczeń aktora w jej postach dotyczących narodzin syna. Małżeństwo aktorskiej pary trwało zaledwie kilka miesięcy - ślub odbył się na początku września 2021 roku.

Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News