Zamknij

Joanna Opozda pokazała trzymiesięcznego synka. Uroczy bobas skradnie wam serce [FOTO]

10.06.2022 13:21
Joanna Opozda z synem Vincentem
fot. Instagram:@asiaopozda

Joanna Opozda opublikowała pierwsze od dłuższego czasu wideo z Vincentem. Widać na nim fragment twarzy niemowlaka. Jak wygląda trzymiesięczny syn Antka Królikowskiego? 

Joanna Opozda przygotowuje się do rozwodu z Antkiem Królikowskim. Według nieoficjalnych doniesień para rozstała się jeszcze przed narodzinami syna. Antek miał zakochać się w pewnej prawniczce mieszkającej w sąsiedztwie Joanny i się z nią wyprowadzić.

Po medialnej burzy związanej z walką sobowtórów Zełenskiego i Putina Królikowski wycofał się z show-biznesu i przekazał, że pragnie skupić się na podreperowaniu zdrowia. Aktor wyznał, że choruje na stwardnienie rozsiane i regularnie musi meldować się w szpitalu. Mimo wszystko gwiazdor nie zapomina wizytach u synka. Do domu Joanny zawsze przyjeżdża z naręczem zakupów i prezentów dla Vincenta. 

Joanna Opozda pokazała fragment twarzy Vincenta 

Synek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego ma już trzy miesiące. Chłopczyk od czasu do czasu pojawia się na profilu aktorki, ale jeszcze nikt z internautów nie widział jego twarzy. Joanna, podobnie jak wiele innych polskich celebrytek, stara się chronić wizerunek dziecka w sieci, dlatego zasłania twarz Vincenta ikonką serca.

W zamieszczonej na Instastories relacji aktorka znowu zakryła twarz synka, lecz tym razem fani mogli zobaczyć więcej niż zwykle. W pewnym momencie malec poruszył się i zza serduszka wyłonił się mały fragment jego twarzy.

joan aopozda2
fot. Instastories:@asiaopozda

Okazuje się, że trzymiesięczny Vincent jest bardzo wrażliwy na muzykę. Gdy usłyszał piosenkę z "Króla Lwa", nagle zebrało mu się na płacz. 

Mój ukochany synek wzrusza się słuchając "Króla Lwa" i muzyki klasycznej. Ma tak ogromną wrażliwość, że mogę puszczać mu tylko wesołe kawałki - wyznała na Instastories Joanna. 

joan aopozda syneke
fot. Instastories:@asiaopozda

Prawda, że jest słodki?