Zamknij

Joanna Opozda nazwana oszustką. Internauci stanęli w jej obronie. „Ile można nękać kobietę w ciąży?”

17.01.2022 14:04
Joanna Opozda
fot. TRICOLORS/East News

Joanna Opozda i Antek Królikowski w dalszym ciągu walczą o sprawiedliwość i o zakończenie rodzinnych problemów. Aktorka, która niedługo zostanie mamą, otrzymała od swojego ojca kolejny cios. Tym razem nazywa ją oszustką. Nie szczędzi też gorzkich słów swojej żonie.

Joanna Opozda i Antek Królikowski otrzymali propozycję otrzymania policyjnej ochrony po wydarzeniach w Busku-Zdroju. Wydawałoby się, że po ogromnej aferze i mnóstwie emocji zapanuje względna cisza, jednak ojciec aktorki nie odpuszcza. Masowo publikuje zdjęcia, dowody i relacje, jakoby miał być źle traktowany przez rodzinę.

Zobacz także: Ojciec Joanny Opozdy pozwał Antka Królikowskiego. "To ja byłem osobą zagrożoną napaścią"

Joanna Opozda nazwana oszustką. Internauci od razu zareagowali

Dariusz Opozda najpierw postawił sprawę jasno – chce odzyskać mieszkania podarowane córkom. Stwierdza, że był dla nich zbyt dobry i na więcej prezentów nie mają co liczyć. Teraz opublikował rachunek, który ma być dowodem na oszustwo młodej aktorki i jej mamy.

W sierpniu zeszłego roku Dariusz Opozda poprosił rodzinę o pomoc, kiedy to uległ groźnemu wypadkowi. Joanna Opozda miała wysłać ojcu pieniądze na „lot ratujący życie”. Teraz mężczyzna twierdzi, że spora kwota została mu skradziona i miała zostać przelana na konto aktorki.

- […] Oświadczam Wam, że te pieniądze tego dnia zostały mi skradzione z mojego rachunku i przelane na rachunek Joanny Opozdy. Ja tych pieniędzy wtedy nie otrzymałem. Pieniądze te mogły, gdyby ich nie ukradła, zostać przelane na rachunek, do którego miałem dostęp i uratowałyby mi zdrowie i nogę. Oszustka wraz z moją żoną Małgorzatą twierdziła publicznie, wydając oświadczenie, że przelały mi ich pieniądze, informacja ta była kłamstwem podanym w mediach – pisze Dariusz Opozda publikując rachunek na Instagramie.

Internauci od razu zareagowali i zaczęli bronić Joanny Opozdy. Widać, że są zmęczeni rodzinną przepychanką – szczególnie, że już niedługo na świat przyjdzie wnuk Dariusza Opozdy. Niektórzy dopatrzyli się także niezgodności.

W komentarzach możemy przeczytać, że skoro mężczyzna miał tyle tysięcy na koncie, które wystarczyłyby na lot, to dlaczego poprosił o pomoc rodzinę? Kilka osób dopatrzyło się także przerobienia dokumentu.

- Jakie ma Pan sumienie żeby własną, ciężarną córkę dręczyć. Wstyd. Plebs. Rynsztok – podsumowała komentująca.

- Skoro miałeś pieniądze na koncie to po co prosiłeś o ich przelanie...? Coś się tu kupy nie trzyma – zastanawia się kolejna osoba.

- Niech już Pan ta córkę zostawi w spokoju... ile można... nękać kobietę w ciąży. Brak słów... jak tak można krzywdzić rodzinę – prosi inna instagramowiczka.

komentarze
fot. Instagram screen dariuszopozda

Dariusz Opozda zareagował na wieść o ochronie dla swojej córki

Kilka dni temu Antek Królikowski poinformował, że wraz z żoną otrzymali propozycję policyjnej ochrony. Wszystko po wizycie na komendzie, na której złożyli zawiadomienie o możliwości popełnieniu przestępstwa.

- […] dają ochronę przed kalekim ojcem, który nie jest w stanie się poruszać. Natomiast ja prosiłem po napadzie o ochronę i jej nie otrzymałem. Jeśli to prawda to skandal, na co idą pieniądze podatników! - pisze Dariusz Opozda.

RadioZET.pl/Fakt.pl

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS