Zamknij

Joanna Opozda dostanie policyjną ochronę? Antek Królikowski dosadnie komentuje

15.01.2022 15:53
Joanna Opozda
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Opozda już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Wydarzenia z ostatnich dni z Buska-Zdroju przysporzyły mnóstwa stresów – jej ojciec strzelał do rodziny, a na miejscu był mąż aktorki, Antek Królikowski. Teraz przyszły tata zdradza, że otrzymali propozycję ochrony.

Joanna Opozda na skutek stresu i nagłośnienia sprawy związanej z jej ojcem trafiła do szpitala. W oświadczeniu pisała, że dostała ataków paniki, pojawiły się silne bóle i skurcze. W sprawie co rusz pojawiają się nowe fakty – o pracy policji i propozycji przyznania ochrony wypowiedział się Antek Królikowski.

Zobacz także: Joanna Opozda zyska na awanturze z ojcem? Zaskakująca opinia eksperta. "Świetny start"

Joanna Opozda skorzysta z policyjnej ochrony?

Antek Królikowski nie odstępuje na krok ukochanej żony. W rozmowie z „Super Expressem” opowiedział, jak teraz wygląda ich życie. Jest wdzięczny za okazane wsparcie.

- Jesteśmy wdzięczni za wszystkie oznaki wsparcia od dobrych ludzi, którzy widzą, jakie spotyka nas nieszczęście i to w tak trudnym, dla Asi szczególnie, momencie, gdy jest w ciąży. Dariusz O. jako pierwszy zaczął udostępniać nasze wizerunki na swoim FB, więc zostałem zmuszony pokazać jego prawdziwą twarz – mówił Antek Królikowski.

Po zamieszaniu w Busku-Zdroju i złożeniu stosownych zawiadomień, nikt nie został aresztowany. Dariusz O. miał strzelać z broni czarnoprochowej, a policja bada sprawę. Ojciec aktorki chce nawet pozwać Antka Królikowskiego.

- Sprawą niech się zajmują odpowiednie służby, wciąż czekamy na aresztowanie Dariusza O. Po złożeniu na warszawskiej komendzie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa dostaliśmy nawet propozycję policyjnej ochronywyjaśniał Antek Królikowski w rozmowie z „Super Expressem”.

Afera w rodzinie Opozdów. O co dokładnie chodzi?

8 stycznia mama Joanny Opozdy wraz z siostrami aktorki i Antkiem Królikowskim próbowała wejść do mieszkania męża w Busku-Zdroju. Chciała zabrać swój dobytek. Dariusz O., który wcześniej miał wyrzucić żonę z mieszkania i zaprosić do lokalu kochankę, w pewnym momencie oddał strzały. Wszystko zrelacjonował Antek Królikowski.

Sprawę skomentowali już Antek Królikowski, Joanna Opozda, Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz Dariusz O., który tłumaczył, że była to zwykła samoobrona. Ojciec aktorki miał rzekomo już od dłuższego czasu gnębić rodzinę. Teraz chce nawet odebrać córkom majątek.

Matka Dariusza O. również wydała specjalne oświadczenie. Wszystko tuż po tym, gdy w sieci pojawiło się nagranie, na którym mówiła „Szkoda, że nie trafił”. Kobieta stwierdziła, że została zmanipulowana.

RadioZET.pl/SE.pl

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS