Zamknij

Joanna Krupa szczerze o swoim małżeństwie. Przechodzi kryzys? "Nie możemy się dogadać"

09.08.2022 16:22
Douglas Nunes i Joanna Krupa
fot. screen: Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa w wywiadzie przyznała, że w jej małżeństwie z Douglasem Nunesem nie zawsze wszystko jest idealnie. Modelka nie ukrywała, że często nie mogą dojść z mężem do porozumienia i różnią się w ważnej kwestii. Czy można to nazwać rodzinnym kryzysem?

Joanna Krupa może mówić o imponującym sukcesie. Urodzona w Warszawie modelka rozpoczęła karierę w Stanach Zjednoczonych od udziału w programie "Zostań laską Snoop Doga", szybko została dostrzeżona i rozpoczęła współpracę z prestiżowymi czasopismami. Mogliśmy oglądać ja w tak poczytnych magazynach jak "Maxim", "Glamour" czy "Playboy". Ten ostatni umieścił ją nawet na liście 25 najgorętszych kobiet świata. W Polsce zyskała rozgłos jako prowadząca i jurorka "Top Model". Próbowała swoich sił także na parkiecie amerykańskiego "Tańca z gwiazdami" i uważana jest za jedną z największych gwiazd stacji TVN.

Krupa w latach 2013-2017 była żoną przedsiębiorcy Romaina Zago, rok po rozwodzie poślubiła  Douglasa Nunesea, a w listopadzie 2019 roku na świat przyszła ich córeczka Asha-Leigh.

- Gdy poznałam Douglasa, zrozumiałam, o czym mówiły przyjaciółki. Że poznały faceta, z którym strasznie chcą mieć dzieci. Ja też poczułam, że to jest ten człowiek. Z Romkiem byłam 10 lat, ale nigdy nie było chemii, tej pasji, którą ludzie powinni mieć do siebie. O rany, chcę mieć dzieci z Douglasem - opowiadała modelka w wywiadzie dla "Vivy!".

Okazuje się jednak, że nawet w małżeństwie Joanny i Douglasa, powszechnie ocenianym jako niezwykle zgodne, zdarzają się sprzeczki i różnice zdań.

ZOBACZ TAKŻE: Najkrótsze małżeństwa w polskim show-biznesie. Znane pary z krótkim stażem [GALERIA]

Joanna Krupa o małżeństwie z Douglasem Nunesem. Gwiazda "Top Model" przyznała, że ciężko im się porozumieć

W rozmowie z "Co za tydzień" Joanna Krupa przyznała, że jej małżeństwo nie jest idealne i zdarza jej się sprzeczać z ukochanym Douglasem.

- My jesteśmy bardzo daleko od określenia "idealna para". Wiem, że w social mediach dużo nie mówię o związku. Jesteśmy bardzo inni, mimo że urodziliśmy się tego samego dnia, tylko innego roku - 23 kwietnia. Inaczej widzimy świat. Nieraz są takie momenty, że nie możemy się dogadać. Ja jestem taka na luzie, że dobra, później będziemy planować. On jest taki konkretny, że chce wszystko już na następne 10 lat planować - opowiadała.

Co więcej, Krupa otwarcie przyznała, że nie podjęłaby się dawania komukolwiek małżeńskich rad.

- Myślę, że każdy w związku przechodzi dobre i złe momenty, kłótnie, miłość. Może są ludzie, którzy mają perfekcyjną relację, ale ja do tych ludzi nie należę, to nie mogę ci dać takiej recepty na perfekcyjny związek - oceniła.

Oczywiście różnice zdań nie świadczą o złym doborze partnera, mamy nadzieję, że Krupa i Nunes mimo przejściowych problemów z komunikacją są ze sobą szczęśliwi.