Zamknij

Joanna Koroniewska bez makijażu. Gwiazda opublikowała szczery wpis

Sylwia Wamej
26.02.2020 16:40
Joanna Koroniewska
fot. Instagram.com/ Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska co jakiś czas publikuje zdjęcia na Instagramie w bardzo naturalnej wersji, bez makijażu. Aktorka po raz kolejny pokazała się bez make-upu, publikując szczery wpis związany ze starzeniem się.

Joanna Koroniewska bez makijażu. Gwiazda opublikowała szczery wpis

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Gwiazda nie boi się publikować zdjęć, na których pozuje bez makijażu, lub prezentując niedoskonałości. Tym razem zaprezentowała zdjęcie z wakacji, na którym nie ma ani grama makijażu. Odniosła się też do komentarza jednej z internautek, która stwierdziła, że Koroniewska nie dba o siebie.

"Zmarszczkowe LOVE. Ja tam swoje lubię. Może nie kocham, ale z pewnością szanuję. Parę chwil temu pewna Pani napisała, że nie dbam o siebie, bo je mam. ‍♀️ ‍♀️ Nic bardziej mylnego" - zaczyna swój wpis Joanna Koroniewska.

Koroniewska w dalszej części wpisu podkreśla, że oczywiście dba o siebie, ale nie chodzi jej o tymczasowy efekt końcowy.

"Dbam. Jak najbardziej. Tylko nie o tymczasowy efekt końcowy a o wiele więcej. To tak samo jak rozmowa o dietach cud. Trzeba zacząć myśleć o tym, żeby jeść zdrowo,a nie jedynie o diecie na chwilę. I tak jest ze wszystkim. Krótkotrwały efekt zawsze będzie mniej skuteczny. A rozmowa o tym co dla każdej z nas jest najlepsze, pozostawiam już Waszej ocenie . I mamy prawo mieć w tej kwestii inne poglądy. Co nie znaczy, że musimy się obrażać" - podkreśla Koroniewska.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo ciepłych słów ze strony fanów. "Mój dziadek, przeglądając ulotkę z 1 % się zapytał „to ta aktorka z „M jak Miłość” ? Ciagle tak samo wygląda” to jedynie zazdrość i ból tyłka słabej ludności", marszczki to historia naszego życia. Boję się wypracowanych twarzy, bo nigdy nie mogę odczytać emocji z tych twarzy" - piszą wielbiciele Koroniewskiej.

Joanna Koroniewska prywatnie: Ile dzieci ma aktorka?

Prywatnie Joanna Koroniewska jest żoną Macieja Dowbora. Para doczekała się dwójki dzieci, córeczek: Janiny i Helenki.

 

RadioZET.pl/SW