Zamknij

Jessica Mercedes czuje strach w USA? Chce wrócić do Polski. "Nie czuję się bezpiecznie jako kobieta"

26.01.2022 14:03
Jessica Mercedes
fot. screen: Instagram / jemerced

Jessica Mercedes, jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych, ma dosyć wycieczki po Stanach Zjednoczonych. Przyznała, że w USA nie czuje się bezpiecznie, tęskni także za krajowymi cenami.

Jessica Mercedes to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych, która karierę w sieci rozpoczęła w 2010 roku zakładając bloga Jemerced.com, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem internautów. Bardzo często stawiana jest w jednym szeregu z Maffashion, z którą prowadziła wspólny program poświęcony modzie i stylizacji. Jessica zbudowała swój wizerunek bardzo szybko, w serwisie YouTube publikowała swoje relacje z pokazów, a w 2016 roku została uznana przez magazyn "Glamour" kobietą roku w kategorii "Ikona mody". Rok później otworzyła własną markę odzieżową. W 2020 roku w wyniku "afery metkowej", czyli rozbieżności informacji podawanych na metkach produktów ze stanem faktycznym linią ubrań Jessiki zajął się Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta i nakazał zwrot pieniędzy niezadowolonym klientom.

Prywatnie Mercedes związana jest z producentem muzycznym Kubą Karasiem, z którym postanowiła wybrać się na wycieczkę po Stanach Zjednoczonych. Blogerka nie pierwszy raz odwiedza USA, jednak prawdopodobnie po raz pierwszy tak mocno tęskni za powrotem do Polski. 28-latka za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała fanów między innymi o tym, że obawia się o swoje bezpieczeństwo.

Polskie gwiazdy w bikini. Doda
10 Zobacz galerię
fot. Instagram/@dodaqueen

Jessica Mercedes boi się o swoje bezpieczeństwo w USA. Blogerka marzy o powrocie do Polski

Jessica Mercedes zdecydowanie nie jest zachwycona pobytem w USA, bardzo tęskni za Polską i swoimi bliskimi. Dała temu wyraz na InstaStory.

- Tęskni mi się już za domem strasznie, za bratem, za domem jako domem, za moim łóżkiem, za moim jedzeniem, tęskni mi się za Polską, tęskni mi się za przyjaciółmi, tęskni mi się za Polskimi cenami, bo mam już dosyć tych amerykańskich cen. I tak sobie myślę: "Co ja miałam w głowie, żeby być trzy tygodnie w Stanach?". Więc to nie jest śmieszne - opisywała.

Być może rozłąkę z bliskimi i polskimi cenami celebrytka jakoś by przeżyła, jednak podkreśliła, że w Stanach Zjednoczonych nie czuje się bezpiecza.

- Tęsknię za bezpieczeństwem. Boże, ja tu tyle razy się bałam, szłam na pilates, na jogę, to uciekałam, bo jacyś bezdomni do mnie krzyczeli "Wszyscy umrzemy" i tak dalej. I takie jaja. No ogólnie nie czuję się bezpiecznie jako kobieta na ulicach Los Angelses i San Francisco, więc doceniajmy, że w Polsce jest tak bezpiecznie, nie ma na ulicach dziwnych ludzi po narkotykach - oceniła.

Czyżby teraz Jessica postanowiła odpocząć od zagranicznych podróży?