Zamknij

Jennifer Lopez zaatakowana przez natarczywego fana. W jej obronie stanął ukochany Ben Affleck

13.09.2021 12:13
Jennifer Lopez
fot. PHOTOlink/Everett Collection/East News

Jennifer Lopez i Ben Aflfeck jakiś czas temu postanowili wrócić do siebie. Ostatnio zakochani pojawili się razem na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Gdy wracali do Stanów, piosenkarkę spotkał nieprzyjemny incydent. Sprowokował go natarczywy fan. Ben Affleck natychmiast stanął w obronie swojej ukochanej

Jennifer Lopez i Ben Affleck od maja ponownie tworzą parę. Przed laty byli nawet zaręczeni, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Teraz wygląda na to, że ich relacja wręcz kwitnie i nie odstępują siebie niemal na krok. Ostatnio pojawili się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Gdy wracali z filmowego wydarzenia, na lotnisku wydarzył się bardzo nieprzyjemny incydent.

Zobacz też: Jennifer Lopez w ogniu krytyki. Fani wściekli na gwiazdę. "Bądź sobie bogata i zostaw nas" [WIDEO]

Jennifer Lopez zaatakowana przez natarczywego fana. W jej obronie stanął ukochany Ben Affleck

W pewnym momencie natarczywy fan podbiegł bardzo blisko Bena i Jennifer, którzy kierowali się do hali odlotów. Wielbiciel pary w bardzo nachalny sposób zaczął się fotografować z Benem i Jennifer i wymachiwał smartfonem przed ich twarzami. Dodatkowo mężczyzna nie miał maseczki na twarzy, co jeszcze bardziej poirytowało gwiazdorską parę. Mężczyzna był tak natarczywy, iż Affleck zdecydował się interweniować. Odważny aktor odepchnął fana od swojej ukochanej. Po chwili otrzymał wsparcie od ochroniarza, który podbiegł do Afflecka i pomógł mu uporać się z mężczyzną.

Jennifer Lopez i Ben Affleck ponownie zaczęli spotykać się ze sobą w maju tego roku. Początkowo para ukrywała się przed dziennikarzami i paparazzi, jednak z czasem postanowili nie ukrywać już łączącego ich uczucia. Wcześniej byli ze sobą związani od 2002 roku. W listopadzie tego samego roku zaręczyli się, natomiast w 2003 roku mieli wziąć ślub. Uroczystość została jednak odwołana na kilka dni przed rozpoczęciem.