Zamknij

Jennifer Lopez i Ben Aflleck zaręczeni? Piosenkarka nosi na palcu gigantyczny diament

05.08.2021 12:31
J Lo i Ben Affleck
fot. kb jbmphotos no credit/Jbm Photos/East News

Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się? Jak donoszą zagraniczne media, piosenkarka już tego nie ukrywa i z dumą prezentuje diament, który nosi na palcu.

Jennifer Lopez i Ben Affleck w 2002 roku ogłosili, że są razem. Ich związek wzbudzał olbrzymie zainteresowanie, a oni sami nie szczędzili dowodów na to, że bardzo się kochają i są świetnie dobraną parą. I za taką przez długi czas uchodzili w oczach fanów. Poznali się rok wcześniej na planie filmu "Gigli", kiedy piosenkarka od kilku miesięcy była żoną Crisa Judda. Choć przez miesiące Lopez i Affleck udawali, że nic ich nie łączy, ostatecznie artystka ogłosiła, że się rozwodzi. Wtedy nikt już nie miał wątpliwości, że tych dwoje darzy się płomiennym uczuciem.

Niestety, fani pary szybko doznali rozczarowania. Choć zakochani planowali ślub, zaledwie na cztery dni przed nim ceremonię odwołano, a każde poszło w swoją stronę. Teraz jednak dawni kochankowie znów są razem i już tego nie ukrywają. Pierwsze doniesienia o tym, że para znów się spotyka, pojawiły się jeszcze wiosną. Jak widać, romans rozkwita, a dowodem na to jest wspólna podróż gwiazd luksusowym jachtem.

Zobacz także: Zofia Zborowska urodziła. Zdradziła płeć i imię dziecka. Jest bardzo oryginalne

Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się? Artystka dostała pierścionek z diamentem

W trakcie pierwszych zaręczyn Ben Aflleck podarował Jennifer Lopez pierścionek z ogromnym brylantem o różowej barwie. Wcześniej się dowiedział, że to właśnie ten kolor jest najrzadszy, a on nie chciał dawać ukochanej czegoś, co nie jest naprawdę wyjątkowe. Jak informują zagraniczne tabloidy, aktor i piosenkarka niedawno zaręczyli się po raz drugi i nie chcą już tego ukrywać. Na łamach magazynu "New Idea" pojawił się artykuł, z którego wynika, że Lopez nosi na palcu pierścionek zaręczynowy, który podobno Aflleck miał jej podarować podczas podróży jachtem, gdzie para świętowała 52. urodziny artystki. Właśnie tam aktor miał się jej powtórnie oświadczyć.

Niestety, na zdjęciach z dnia, kiedy para po zakończonej wyprawie opuszczała jacht, nie widać rzeczonego pierścionka, tak samo na nowych materiałach, jakimi J.Lo dzieliła się na Instagramie. Można jednak przypuszczać, że - o ile zaręczyny są prawdą - i tak nie nosiłaby tak dużego kamienia przez cały czas. Na potwierdzenie plotek trzeba więc poczekać.