Zamknij

Jennifer Lopez i Ben Affleck mają dziecko? "Przestali mówić o założeniu rodziny"

24.01.2022 08:18
Ben i Jen
fot. Cover Images/East News

Jennifer Lopez i Ben Affleck są ze sobą od kilku miesięcy. Zagraniczne media nie mają wątpliwości, że zakochani, którzy wrócili do siebie po latach i wielu nieudanych związkach, tym razem zbudują trwałą relację. Jej przypieczętowaniem miało być dziecko, a tabloidy nie mają wątpliwości, że Ben i Jen od pewnego czasu przygotowywali się do wspólnego rodzicielstwa.

Jennifer Lopez i Ben Affleck wrócili do siebie wiosną ubiegłego roku. Pierwsze informacje o tym, że po kilkunastu latach od głośnego rozstania gwiazdy postanowiły sobie dać kolejną szansę, pojawiły się w maju. Wtedy paparazzi przyłapali aktora przed domem piosenkarki, a wkrótce pojawiło się wiele zdjęć, na których widać J.Lo i Afflecka na romantycznym wypadzie, gdzie trzymali się za ręce. Jak to bywa w takich sytuacjach, nikt nie zaprzeczał, nikt nie potwierdzał, jednak dla wielbicieli pary, którzy 17 lat czekali na ten moment, wszystko było jasne.

Teraz nie ma już żadnych wątpliwości, bo piosenkarka i aktor nie kryją się, będąc ze sobą, razem pojawiają się na eventach i wygląda na to, że naprawdę znaleźli wspólny język. Zagraniczne media donoszą, że ich relacja nabrała takiego tempa, że Lopez i Affleck od pewnego czasu bardzo poważnie rozważali potomstwo.

Zobacz także: Krzysztof Rutkowski zmienił fryzurę? „Jaki kraj, taki Mickey Rourke” [FOTO]

Jennifer Lopez i Ben Affleck zostali rodzicami?

Jak donoszą zagraniczne tabloidy, już od dłuższego czasu piosenkarka i aktor planowali założenie rodziny. Podobno kilka miesięcy temu intensywnie poszukiwali surogatki, o czym wiele tabloidów informowało już w październiku. "Us Weekly" przekonywał, że obydwoje bardzo chcieli mieć wspólne dziecko. Niedawno Ben miał być widziany, kupując książeczki dla dzieci, choć podobno spotkanie jego lub Jen w ostatnich dniach jest bardzo trudne, bo para kompletnie odizolowała się od wszystkich i pozostaje w kontakcie jedynie z najbliższą rodziną. Jak sugeruje magazyn "Woman's Day", para cieszy się już maleństwem.

Wszystkie znaki wskazują na to, że on i Jen żyją teraz jak w bańce i są otwarci tylko na najbliższych. Przestali mówić otwarcie o założeniu rodziny – to pewny znak, że coś się stało! Miesiąc temu mieli wszystko ustalone i od jakiegoś czasu szukali surogatki - cytuje gazeta.

Ben ma już trójkę dzieci z Jennifer Garner: 16-letnią Violet, 13-letnią Seraphinę i 9-letniego Samuela, a Jennifer ma bliźniaki – Emmę i Maxa, których ojcem jest Mark Anthony. Ciekawe, czy wieści o ich wspólnym dziecku się potwierdzą.

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS