Zamknij

Jason Momoa i Lisa Bonet rozstali się po 16 latach. Zaskakujące oświadczenie: "Miłość idzie dalej"

Maciej Friedrich
13.01.2022 10:59
Jason Momoa i Lisa Bonet
fot. screen: YouTube

Jason Momoa i Lisa Bonet wydali zaskakujące oświadczenie, w którym informują, że ich małżeństwo zakończyło się. Gwiazdorska para była razem przez 16 lat i tworzyła jeden z najpopularniejszych związków światowego show-biznesu. 

Jason Momoa to jeden z najpopularniejszych obecnie hollywoodzkich aktorów. Pochodzący z Honolulu na Hawajach gwiazdor rozpoczynał karierę jako model, na ekranie zadebiutował w 1999 roku w serialu NBC "Słoneczny patrol", jego pierwszym filmem były "Wakacje rodziny Johnsonów" z roku 2004. Ogromną popularność przyniosła mu kreacja Khala Drogo w serialowym hicie "Gra o Tron" i angaż do serii adaptacji komiksów DC, gdzie wciela się w postać Aquamana. W 2021 roku mogliśmy oglądać go jako Duncana w świetnie przyjętej "Diunie", a w tym roku ponownie mamy zobaczyć go w roli superbohatera. Wielbiciele Momoy podkreślają nie tylko jego aktorski talent, ale także imponującą sylwetkę, uważany jest za jednego z najprzystojniejszych gwiazdorów Hollywood. 

Prywatnie Jason w 2005 roku związał się z aktorką Lisą Bonet, byłą żoną Lenny'ego Kravitza, znaną widzom między innymi z "Bill Cosby Show" i "Wroga publicznego". Dopiero po 12 latach zakochani zdecydowali się na sformalizowanie związku, wychowują dwójkę dzieci, córkę Lolę Iolani i syna Nakoa-Wolfa Manakauapo Namakaeha. Uznawani byli za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw światowego show-biznesu. Tym większym zaskoczeniem była informacja o zakończeniu ich związku. 

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska

Jason Momoa i Lisa Bonet rozstają się po 16 latach. Poinformowali o rozwodzie

Na profilu Jasona Momoy na Instagramie pojawiło się oświadczenie, w którym aktorska para informuje, że zdecydowała się na zakończenie małżeństwa. Jak sami przyznali, "czuli ucisk". 

Czuliśmy ucisk i zmiany w tych niestabilnych czasach... Nadchodzi rewolucja, a nasza rodzina nie jest w niej wyjątkiem. W tym wypadku chcieliśmy podzielić się rodzinnymi wieściami, że nasze drogi w małżeństwie się rozeszły. Nie podajemy tej informacji, ponieważ jest warta opublikowania, ale dlatego, że idziemy przez życie z godnością i uczciwością. Nasza miłość idzie dalej, rozwija się. Uwalniamy siebie nawzajem, żeby być sobą i uczyć się, kim chcemy zostać. Uczymy nasze dzieci, jakie są możliwości. Niech miłość zwycięży - czytamy. 

Najwyraźniej Jason i Lisa postanowili rozstać się w zgodzie i wzajemnym zrozumieniu, czego nie można powiedzieć o wszystkich gwiazdach.