Zamknij

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiedział największy zamach w historii. "Rekord, setki tysięcy ofiar"

15.09.2021 12:47
Wojciech Glanc
fot. screen: YouTube

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiedział zamach, przy którym atak na World Trade Center może wydawać się niewielki. W swojej wizji zobaczył nowy tragiczny rekord, wspomniał o nawet setkach tysięcy ofiar. Gdzie i kiedy ma wydarzyć się tragedia?

Przepowiednie jasnowidzów są dla Polaków coraz bardziej interesujące. Wiele osób stara się czerpać wiedzę o przyszłości lub choćby jej skrawki z wizji osób, które mają mieć wgląd w niedostępne dla większości osób rejony wiedzy. Choć wiele osób nie wierzy w tego typu umiejętności, popularność choćby Krzysztofa Jackowskiego pokazuje, że mają one grono oddanych wielbicieli. Nie inaczej jest w przypadku Wojciecha Glanca, jasnowidza znanego między innymi z występów w programie "Big Brother". Od pewnego czasu cieszy się on dużą popularnością, a publikowane przez niego w serwisie YouTube nagrania są chętnie oglądane.

Glanc miał przewidzieć wiele ważnych dla Polski i świata wydarzeń, między innymi powstanie bariery z drutu kolczastego na granicy, kolejne fale pandemii i nawet śmierć księcia Filipa. W najnowszym filmie podzielił się kolejną porcją wizji, niestety, po raz kolejny nie ma dla nas dobrych wiadomości. W sercach widzów zasiał strach informacją o zbliżającym się wewnętrznym konflikcie w naszym kraju, być może nawet wojnie domowej. Okazuje się jednak, że cały świat powinien spodziewać się tragedii. Mowa tu o zamachu, który może być o wiele straszniejszy niż pamiętny atak na wieże World Trade Center.

Jasnowidz Wojciech Glanc przewidział światowy zamach. Nawet kilkaset tysięcy ofiar?

Nawiązując do rocznicy tragicznych wydarzeń z 11 września 2001 roku, Wojciech Glanc zapowiedział, że światem już niedługo może wstrząsać zamach o wiele większym kalibrze.

- Chciałem oddać szacunek tym, którzy zginęli w tamtym okresie i niestety powiedzieć wam, że niestety mam pewną wizję, która do mnie zawsze wraca, za każdym razem, kiedy gdzieś ten temat zaczyna po prostu wracać. A mianowicie, ja cały czas uważam, że rekord nie został pokonany, że to nie jest koniec. I że nadejdzie coś o wiele gorszego niż to. Czy będzie to Kapitol tym razem, czy będą to tysiące, czy setki tysięcy ofiar? Nie wiem, wiem jedno – że czeka nas i to całkiem niedługo zamach, który pobije to, co było wtedy - zdradził.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski o najbliższych miesiącach. 5 niepokojących wizji jasnowidza [ZDJĘCIA]

Jasnowidz zasugerował, że komuś może bardzo zależeć na tym, by świat ponownie musiał zmierzyć się z tak tragicznymi wydarzeniami, jak seria ataków terrorystycznych.

- Ja wiem, że to brzmi absurdalnie, to co ja do was mówię, określenie tego rekordem, ale nie ma takich statystyk, których nie można by zawyżać w ten sposób […] Czeka nas i to w bardzo niedalekim czasie coś o wiele gorszego, coś o wiele bardziej szokującego. Świat musi znowu stanąć w miejscu, świat musi znowu się zatrząść i komuś na tym bardzo zależy - ocenił.

Oby wizja Glanca się nie spełniła.