Zamknij

Jasnowidz Wojciech Glanc o roku 2022. Wizja przeraża. "Rok śmierci i chaosu, czarne święta" [WIDEO]

30.11.2021 11:58
Jasnowidz Wojciech Glanc
fot. screen: YouTube

Jasnowidz Wojciech Glanc podzielił się swoją wizją dotyczącą nadchodzących świąt i roku 2022. Wizja jest przerażająca, padają słowa o nowej zarazie, zamachu, a nawet aneksji. Zdaniem Glanca czeka nas wyjątkowo ciężki czas.

Przepowiednie jasnowidzów stają się w naszym kraju coraz popularniejsze. Polacy, zwłaszcza w obecnych, niepewnych czasach, z zainteresowaniem przysłuchują się słowom osób, które mają mieć wgląd w przyszłość i możliwość przekazania choćby mglistych informacji o tym, co nas czeka. Stąd popularność takich postaci jak Krzysztof Jackowski czy znany między innymi z programu "Big Brother" Wojciech Glanc. Obaj panowie dzielą się swoimi przepowiedniami i ich interpretacją za pośrednictwem serwisu YouTube. Wielbiciele Glanca mieli okazję posłuchać jego opinii o nadchodzących świętach Bożego Narodzenia oraz zbliżającym się roku 2022.

Koniec roku to dla wielu osób okres przełomowy, często liczymy, że nowe 365 dni przyniesie zmiany w naszym życiu lub wręcz na całym świecie. W okresie pandemii koronawirusa szczególnie wielu Polaków chciałoby usłyszeć dobre wiadomości. Niestety, nie możemy liczyć na nie po nowej wizji, jaką podzielił się w sieci Wojciech Glanc. Jasnowidz wyglądał na wyjątkowo zaniepokojonego i nie ukrywał, że w 2022 nie możemy liczyć na spokój. Przeciwnie, ma to być rok wyjątkowo trudny i niebezpieczny.

Krzysztof Jackowski
5 Zobacz galerię
fot. Bartosz Krupa/East News

Wojciech Glanc przeraża nową przepowiednią. Jasnowidz ostrzega przed 2022 rokiem

Wojciech Glanc nie ukrywał, że nowy rok to jego zdaniem rok "śmierci i chaosu". Jasnowidz w swojej wizji widział opustoszałe miasta, jakby porzucone przez mieszkańców.

-  Ludzie byli w domach (…) opustoszałe miasta, jakby martwe, jakby ludzie byli w domach, jakby życie na zewnątrz się nie toczyło (…) stojące zakurzone samoloty, nieużywane samochody, przewrócone rowery (…) Wszystko zostało zastopowane (…) Jedyne, co się poruszało, to świat wirtualny.

Jasnowidz czuł to samo, kiedy przepowiadał pierwszy lockdown związany z pandemią. Jego zdaniem idziemy w kierunku jeszcze gorszej sytuacji, zarówno jeśli chodzi o pandemię koronawirusa, jak i inne wydarzenia.  Grudzień ma być okresem bardzo smutnym, miejsce ma mieć wstrząsający zamach, który może być związany z Władimirem Putinem i aneksją Ukrainy.

- To będzie rok przełomowy, rok, który zacznie się po „czarnych świętach”. (…) prawdziwa zaraza nadchodzi.

Glanc przewiduje także, że w przyszłym roku złoto i kryptowaluty będą najlepszym zabezpieczeniem majątku.

- To będzie rok przeładowanych szpitali (…) jakby służby medyczne po prostu pouciekały (…) szpitale fikcje, szpitale widma - opowiadał.

Na szczęście w wyjątkowo czarnej wizji jasnowidza pojawił się jeden pozytywny element. Glanc stwierdził, że nadchodzący rok, choć przerażający, ma być ostatnim tak trudnym.