Zamknij

Jasnowidz Jackowski już wie, jaka będzie zima 2021. Nie ma zadowalających wieści

24.09.2021 16:57
Jasnowidz Krzysztof Jackowski
fot. Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski opublikował nowe wideo, w którym podzielił się swoją przepowiednią na temat pogody na zimę 2021. To, co powiedział, nie napawa optymizmem.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski regularnie publikuje w sieci swoje przepowiednie. Wiele z nich znalazło swoje potwierdzenie w rzeczywistości, na dowód czego wizjoner z Człuchowa ma całe tomy dokumentacji od policji, biur detektywistycznych, a także innych instytucji, którym pomógł rozwiązać powierzone mu sprawy. Wiele z nich dostaje od zwykłych "Kowalskich" i to im bardzo często pomaga w codziennych dylematach. Nic dziwnego, że tysiące Polaków liczą się z jego zdaniem i z uznaniem słuchają głoszonych przez niego przepowiedni.

W wizjach Jackowskiego swoje miejsce mają także "prognozy" pogody. Tym razem jasnowidz ujawnił, jaka jego zdaniem będzie nadchodząca zima. Nie ma dobrych wieści, bo z jego słów wynika, iż będzie to czas bardzo zmiennej, nieprzewidywalnej pogody, która wpisuje się w symptomy zmian, związanych z efektem cieplarnianym.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski miał przerażający sen. Po nim wydarzyły się niesłychane rzeczy

Jasnowidz Krzysztof Jackowski: jaka pogoda na zimę 2021?

W krótkim wywiadzie dla "Super Expressu" Krzysztof Jackowski ujawnił, że możemy liczyć jeszcze na kilka cieplejszych dni w październiku, ale najbliższy czas upłynie pod znakiem chłodu. Zdaniem jasnowidza, może nawet spaść śnieg.

"Mam wrażenie, że jeszcze przyjdzie trochę ciepła, ale będzie taki krótki epizod zimny i zaraz po wrześniu może się okazać kilka dni chłodnych, gdzie nawet może nie śnieg, ale będzie to bardzo zimny moment" - stwierdził Jackowski.

Jackowski nie ma dobrych wieści dla tych, którzy uwielbiają złotą polską jesień:

"Potem się ociepli. I uważam, że październik niestety będzie brzydki, dżdżysty, ale ze względną temperaturą, jak na październik. Może będzie jeden taki moment spadku temperatury, powiedzmy dwa, trzy dni, mocny, że będzie się mówiło, że jest pierwszy powiew, zaczątek zimy, chociaż to będzie tylko takie preludium, a potem się uspokoi" - powiedział.

Pogoda w zimę 2021/2022 zdaniem jasnowidza Jackowskiego będzie podobna do tej ubiegłorocznej: niestabilna, bez dłuższych okresów ze śniegiem i bardziej "jesienna".

"Będą dwa ataki zimy ze śniegiem. Po tej jesiennej aurze będzie okres w miarę ciepławej zimy, takiej jak październik i listopad. Mam wrażenie, że w grudniu będzie pierwszy, krótszy atak zimy ze śniegiem, potem się ponownie ociepli. To będą dwa dość krótkie momenty. Takie, mam wrażenie, zimowe. Tak… zima będzie paskudna. Jesienna zima" - podsumował jasnowidz.