Zamknij

Jasnowidz Jackowski o końcu Władimira Putina. Prezydent Rosji niedługo umrze?

17.05.2022 17:45
Krzysztof Jackowski
fot. screen YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, MIKHAIL KLIMENTYEV/AFP/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski w jednej ze swoich ostatnich transmisji odniósł się do przyszłości prezydenta Rosji, Władimira Putina. Co czeka przywódcę w możliwie niedługim czasie? Wiąże się to z jego problemami zdrowotnymi.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski w każdej swojej transmisji porusza temat wojny w Ukrainie. Widzowie są zainteresowani, jak mogą potoczyć się wydarzenia za wschodnią granicą i co to oznacza dla Polski. Jasnowidz przeczuwa, że w lipcu i sierpniu czeka nas przełom – konflikt może nieco się uspokoić, a ma to być spowodowane chęcią Rosji do „dogadania się” z innymi krajami. Wtedy ma okazać się, czy dojdzie do międzynarodowego porozumienia.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski o najbliższych tygodniach w Polsce. „To będzie jak trzęsienie ziemi”

Jasnowidz Jackowski o przyszłości Władimira Putina. Przywódca umrze?

Jeden z widzów zadał jasnowidzowi pytanie: „Kiedy będzie koniec Putina i w jaki sposób?”. Krzysztof Jackowski na chwilę zamilkł i skupił się na swoich przeczuciach.

- Gdy Putin odejdzie… Ja mam wrażenie, że koniec Putina będzie w taki sposób, że Putin… Nie to, że on umrze, straci życie i powstanie nowy przywódca tam, w Rosji. Mam wrażenie, że on odejdzie od pełnienia funkcji i przez pewien moment trzy osoby w Rosji będą pełniły za niego funkcję, czyli taka trójwładza będzie. Z demokracją rosyjską wszystko jest możliwe, ale to jakoś dziwnie mi się kojarzy – powiedział Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz czuje, że Władimir Putin nie umrze zbyt szybko. Jego odejście od władzy może być spowodowane względami zdrowotnymi.

- Putin jeszcze troszeczkę będzie żył… Będzie czas w życiu Putina, w którym nie będzie pełnił swoich funkcji prawdopodobnie ze względów zdrowotnych. Ale nie będzie wybrany nowy przywódca. Będą trzy osoby, które będą za niego decydowały – skwitował jasnowidz.

Jak piszą internauci, w słowach Krzysztofa Jackowskiego może być trochę prawdy. Po dwóch dniach od transmisji w mediach pojawiły się doniesienia, że Władimir Putin przeszedł operację. Przywódca Rosji ma być poważnie chory.

Rewelacje przekazał włoski dziennik „La Stampa”, powołując się na swoje źródła. Powodem operacji miał być nowotwór. Polityka przez najbliższe dni ma zastępować sobowtór. Rezultat operacji ma być z kolei znany za kilka dni.

Od momentu wojny w Ukrainie media skupiły się na postaci Władimira Putina. Rozpisywano się o jego rzekomych chorobach – wymieniano m.in. Parkinsona, białaczkę i schizofrenię. Potem pojawiły się informacje o nowotworze, najprawdopodobniej tarczycy. To z lekarzem, który specjalizuje się w tym rodzaju raka, ma widywać się najczęściej.

Krzysztof Jackowski
10 Zobacz galerię
fot. JAN BIELECKI/Dzien Dobry TVN/Ea