Zamknij

Jarosław Bieniuk sprzedaje pamiątkę związaną z Anną Przybylską. Ma bardzo ważny powód

23.05.2022 13:27
Jarosław Bieniuk
fot. Instagram.com/ Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk wyjaśnił za pośrednictwem swojego Instagrama, że sprzedaje ważną pamiątkę związaną z ukochaną Anną Przybylską. Bieniuk postanowił przeznaczyć ją na cele charytatywne.

Jarosław Bieniuk mocno zaangażował się w film dokumentalny o Annie Przybylskiej. Zarówno dla niego, jak i całej rodziny, powstała produkcja jest niezwykłym przeżyciem. Bieniuk co jakiś czas opowiada o dokumencie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem zdradził swoim fanom, że planuje sprzedać pamiątkę związaną z produkcją. Przeznaczył ją na cele charytatywne.

Zobacz też: Ruszyły zdjęcia do filmu o Annie Przybylskiej. Jarosław Bieniuk pokazał plan [FOTO]

 Jarosław Bieniuk sprzedaje pamiątkę związaną z Anną Przybylską. Ma bardzo ważny powód

"Klaps - urządzenie wykorzystywane przy kręceniu filmu, umożliwiające identyfikację kolejnych ujęć filmu i ich ewentualnych powtórzeń (dubli) oraz synchronizację obrazu i dźwięku. Ten klaps jest szczególny i ważny, ponieważ pochodzi z filmu dokumentalnego "Ania" i jest przeznaczony na licytację podczas 'XI Balu z Sercem', który organizowany jest przez Fundację Hospicyjną". Zebrane pieniądze będą przeznaczone na budowę Centrum Opieki Wytchnieniowej" - podkreślił Jarosław Bieniuk na Instagramie.

Wspomniany przez Jarosława Bieniuka bal odbył się 21 maja w Gdańsku. Według portalu Trójmiasto.pl łącznie zebrano 200 tysięcy złotych. Goście mogli licytować ponad 50 przedmiotów, w tym właśnie wspomniany klaps z filmu dokumentalnego "Ania". Na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera produkcji. W sieci pojawiły się informacje, że być może film zostanie wyemitowany w ósmą rocznicę śmierci Anny Przybylskiej - 5 października.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Aktorka chorowała na raka trzustki. Osierociła trójkę dzieci: córkę Oliwię oraz synów: Szymona i Jana.