Zamknij

Jan Wieczorkowski walczy z COVID. Choroba ma fatalne skutki. "Mam nadzieję, że nadrobimy to wszystko"

25.01.2022 22:16
Jan Wieczorkowski
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Jan Wieczorkowski poinformował, że walczy z koronawirusem. Za pośrednictwem social mediów aktor oświadczył, że choroba ma fatalne skutki: nie mógł uczestniczyć w promocji nowego serialu ze swoim udziałem.

Jan Wieczorkowski ma koronawirusa. Aktor za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się wiadomością o chorobie. Jak się okazuje, aktor tuż przed premierą serial "Bunt", w którym wciela się w postać Tomasza Wilka, byłego dyrektora ośrodka dla trudnej młodzieży, wykonał test na obecność wirusa i dostał pozytywny wynik.

Zobacz także: Michael Jackson maltretował psychicznie siostrę? Janet ujawniła prawdę. "Nazywał mnie dzi*ką"

Jan Wieczorkowski ma COVID. Jak się czuje?

Aktor, który sławę zyskał m.in. dzięki roli w serialu "Klan", "Fali zbrodni" czy "Heli w opałach", zagrał w serialu "Bunt", którego premiera już 31 stycznia. W Elektrowni Powiśle w Warszawie zaplanowana była konferencja prasowa, promująca nowy obraz. Wieczorkowski miał być jedną z gwiazd, ale w ostatniej chwili musiał z udziału zrezygnować. Powodem okazał się COVID-19. Jak wynika z wypowiedzi aktora, choroba nie daje się mu mocno we znaki.

COVID spowodował, że nie ma mnie na press junkecie, na którym chciałem się pochwalić tym wspaniałym serialem, jakim jest „Bunt”, nad którym pracujemy wspólnie. Ściskam całą moją kochaną i zbuntowaną ekipę, pozdrawiam media. Mam nadzieję, że jeszcze nadrobimy to wszystko. Zapraszam na fantastyczną przygodę z serialem „Bunt” - poinformował Wieczorkowski.

W serialu, oprócz Wieczorkowskiego, grają też m.in.: Monika Buchowiec, Magda Turczeniewicz, Bartosz Picher, Lidia Sadowa, Krzysztof Piątkowski i Marta Mazurek.

Trzymamy kciuki za szybko powrót do zdrowia.