Zamknij

Jakub Rzeźniczak zostawił Magdę Stępień tuż przed porodem. Była WAG przerwała milczenie

23.07.2021 14:33
Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień
fot. Facebook/Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak rozstał się z Magdą Stępień krótko przed porodem. Była gwiazda "Top Model" samotnie wychowuje syna, z kolei piłkarz widywany jest już w towarzystwie nowej dziewczyny. Stępień w końcu zdecydowała się skomentować rozstanie z Rzeźniczakiem. W swoim wpisie nawiązała do samodzielnego macierzyństwa. 

Jakub Rzeźniczak niedawno po raz drugi został ojcem. Były piłkarz Legii i obrońca Wisły Płock powitał na świecie syna. Mamą małego Oliwiera jest Magdalena Stępień, był uczestniczka 5. edycji programu "Top Model". Parze jednak niedane było przeżywać wspólnie pierwszych chwil z dzieckiem, ponieważ krótko przed porodem Rzeźniczak rozstał się ze Stępień. Była WAG przezywa obecnie trudne chwile. W dodatku media donoszą, że Rzeźniczak ma już nową dziewczynę i nie zamierza wracać do matki swojego nowo narodzonego syna. 

Kłopoty w związku Rzeźniczaka i Stępień pojawiły się już w zeszłym roku. Była gwiazda "Top Model" wyznała w mediach, że piłkarz dopuścił się zdrady. W tym samym czasie tabloidy publikowały zdjęcia zawodnika Wisły Płock z atrakcyjną blondynką u boku. Oboje wymieniali się czułościami i wyglądali na zakochanych. Ostatecznie modelka i sporowiec wrócili do siebie, a parę miesięcy później ogłosili, że spodziewają się dziecka.

Jakub Rzeźniczak przyłapany na zdradzie. Magdalena Stępień ujawniła szczegóły

Jakub Rzeźniczak rozstał się z Magdaleną Stępień przed porodem 

Ale szczęście nie trwało długo. Pod koniec ciąży Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień zakończyli związek. Według doniesień "Pudelka" to piłkarz nalegał na rozstanie. Obecnie była uczestniczka "Top Model" sama zajmuje się dzieckiem i choć nadal może liczyć na wsparcie byłego partnera, to jednak codziennym obowiązkom przy malcu musi podołać sama. 

Do tej pory Stępień nie chciała komentować rozstania z Rzeźniczakiem, lecz po kilku tygodniach zdecydowała się nawiązać do tej przykrej sytuacji w swoim instagramowym wpisie. Jak zapewniła, wskutek bolesnych doświadczeń nabrała siły i jest przygotowana na samodzielne macierzyństwo. 

Ta droga nie była tak prosta jak sobie wyobrażałam, nie było łatwo, a końcówka ciąży dała mi największą lekcję w życiu. Podniosłam się z tego silniejsza, a cały smutek odszedł w niepamięć. Choć wiem, że samodzielne rodzicielstwo nie będzie łatwe i nigdy tego dla Ciebie nie chciałam, to wiem, że razem damy sobie radę. Przed nami duże wyzwanie intensywny miesiąc przygotowań do naszego wyjazdu. Wiem, że zmiany są początkiem czegoś nowego lepszego - wyznała. 

Modelka podkreśliła, że wyciągnęła już wnioski po rozstaniu z Rzeźniczakiem. 

Człowiek uczy się na błędach i dopóki sam nie doświadczy czegoś na własnej skórze, nie zrozumie. Prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać wszelkie problemy i trudności. Bo nie sztuką jest być ze sobą, gdy wszystko jest ok, lecz wytrwać wtedy, gdy świat wywraca się nam do góry nogami - dodała. 

Przypomnijmy, że to nie pierwszy tego typu wybryk na koncie zawodnika Wisły Płock. W 2019 roku rozpadło się jego małżeństwo z Edytą Zając. Miss Polonia 2014 zdecydowała się złożyć pozew rozwodowy po tym jak wyszło na jaw, że Rzeźniczak ma nieślubne dziecko.

Jakub Rzeźniczak w szczerym wyznaniu matki jego dziecka: "Wierzyłam, że może być dobrym ojcem"