Zamknij

Jakub Rzeźniczak przyłapany na zdradzie. Uczestniczka "Top Model" ujawniła szczegóły

05.06.2020 10:15
Jakub Rzeźniczak zdradził kolejną partnerkę
fot. MICHAL KLAG/REPORTER/EAST NEWS

Jakub Rzeźniczak zdradził kolejną partnerkę. Piłkarz Wisły Płock niedawno pogrzebał swoje małżeństwo z Edytą Zając. Teraz nowa partnerka oskarża go o niewierność. Magdalena Stępień z "Top Model" zdecydowała się ujawnić zdradę Rzeźniczaka w mediach. 

Jakub Rzeźniczak zdecydowanie nie jest wzorem do naśladowania jeśli chodzi o wierność w związkach. Obrońca Wisły Płock i były reprezentant Polski zdradził kolejną partnerkę. W zeszłym roku rozpadło się jego małżeństwo z Edytą Zając. Miss Polonia 2014 zdecydowała się złożyć pozew rozwodowy po tym jak wyszło na jaw, że Rzeźniczak ma nieślubne dziecko. We wrześniu modelka potwierdziła, że jej małżeństwo z piłkarzem jest już przeszłością.

Gwiazdor futbolu próbował ratować związek z Edytą. W wywiadach przyznawał, że żałuje tego, co zrobił i żywił nadzieję na przebaczenie. Bezskutecznie. Piękna miss jest ostatni widywana w towarzystwie nowego mężczyzny. Tymczasem Rzeźniczak związał się z Magdaleną Stępień-Kolesnikow, uczestniczką 5. edycji programu "Top Model". Oboje nigdy oficjalnie nie przyznali się do łączącej ich relacji, ale zdjęcia na Instagramie sugerowały, że piłkarz i modelka zamieszkali ze sobą. 

Jakub Rzeźniczak pokazał 3-letnią córkę Inez. "Ależ podobna do taty" [FOTO]

Jakub Rzeźniczak zdradził Magdę Stępień z "Top Model"

Związek Jakuba Rzeźniczka z Magdaleną Stępień trwał od marca. Szczęśliwe chwile skończyły się niedawno, gdy uczestniczka "Top Model" odkryła, że piłkarz ją zdradza. Modelka zdecydowała się ujawnić szczegóły w rozmowie z serwisem Plotek. 

Po południu został nakryty z inną kobietą, a rano się rozstaliśmy. Serce pęka. Jestem w takim szoku, widocznie to musiało trwać wcześniej - wyznała zdruzgotana. Jestem w kiepskiej formie, w życiu nie myślałam, że tak ktoś mnie potraktuje - dodała. 

Magda poczuła się zraniona, gdy zobaczyła zdjęcia Kuby Rzeźniczaka z nową dziewczyną. Niedawno paparazzi przyłapali zawodnika z atrakcyjną blondynką u boku. Oboje wymieniali się czułościami i wyglądali na zakochanych. Gwiazda "Top Model" ma złamane serce, ale mimo to życzy byłemu chłopakowi jak najlepiej.

Byłam bardzo zakochana, to dobry mężczyzna, ale to, co dziś zobaczyłam, bardzo mnie zaskoczyło. To i tak już wszystko bez znaczenia, muszę wrócić do realizacji własnych celów  - powiedziała Plotkowi Stępień. 

Posłuchaj podcastu