Zamknij

Jacek Kurski z córką w tygodniku. "Widziałam dużo złych okładek. Ta przebija wszystkie" [FOTO]

17.01.2022 08:36
Jacek Kurski z żoną
fot. Pawel Wodzynski/East News

Jacek Kurski pojawił się z córką na okładce magazynu "Sieci". To pierwsza prasowa sesja prezesa TVP z 9-miesięczną Anną Klarą Teodorą. W komentarzach zagotowało się od krytycznych opinii. 

Jacek Kurski rzadko pokazuje się z rodziną w mediach, lecz tym razem zrobił wyjątek. Szef TVP pojawił się na okładce prawicowego tygodnika "Sieci" razem z dziewięciomiesięczną córką i kotem. Anna Klara Teodora jest dzieckiem Jacka Kurskiego i dziennikarki Joanny Klimek, którzy wzięli ślub w lipcu 2018 roku po uzyskaniu unieważnienia swoich poprzednich małżeństw kościelnych.

Jacek Kurski z córką na okładce tygodnika "Sieci"

Sesji Kurskiego z najmłodszym dzieckiem towarzyszy wywiad, w którym prezes Telewizji Polskiej odpowiada na krytykę dotyczącą m.in. udziału w finale Eurowizji Junior, mimo że kilka dni wcześniej uzyskał pozytywny wynik testu PCR na obecność koronawirusa.

Skądinąd rozczulające zdjęcie okładkowe jest tłem dla agresywnie brzmiącego tytułu "Kurski kontra kłamstwa" i podpisu: "Dlaczego opozycja właśnie teraz za wszelką cenę, używając najbardziej brudnych metod, chce zniszczyć prezesa TVP?". 

Na okładkę "Sieci" zwróciła uwagę m.in. Karolina Korwin-Piotrowska. Znanej komentatorce show-biznesu ocieplanie wizerunku w wydaniu prezesa TVP wyraźnie się nie spodobało. 

Widziałam dużo złych celebryckich okładek. Ale ta przebija wszystkie. Jakie srogie piguły tu wjechały??? - napisała na Instagramie. 

Wykorzystywać dziecko do ocieplenia wizerunku - ohyda - ale niejeden to kupi... - oceniają komentujący wpis internauci.

Robi dokładnie to, co 99% celebrytów w Polsce, uczy się od najlepszych - podsumowała gorzko Korwin-Piotrowska. 

Apoloniusz Tajner z żoną i synem
16 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki REPORTER/EAST NEWS