Zamknij

Jacek Kramek nie żyje. Lewandowska pożegnała 32-letniego trenera personalnego gwiazd

20.07.2021 10:27
Jacek Kramek
fot. Instagram.com

Jacek Kramek nie żyje. Trener personalny gwiazd i ich przyjaciel zmarł w wieku 32 lat. Tragiczną wiadomość przekazała m.in. siostra sportowca. Kramka pożegnała w mediach społecznościowych m.in. Anna Lewandowska.

Jacek Kramek nie żyje. Jak nieoficjalnie podaje portal Plejada.pl, przyczyną śmierci Kramka mógł być udar mózgu. W poniedziałek wieczorem na profilu Jacodepol.com Official na Instagramie pojawiła się informacja o śmierci Jacka Kramka, trenera personalnego i założyciela platformy do ćwiczeń.

Zobacz też: Anna Lewandowska: Wsparcie rodziny jest najważniejsze

Jacek Kramek nie żyje. Trener personalny gwiazd miał 32 lata

"Żegnamy Cię dziś Jacku, z wielkim bólem i w smutku… Dziękuję Ci za ten wspólnie spędzony, szalenie cenny czas. Bardzo dużo przy Tobie się nauczyłam. Między nami było dokładnie 10 lat i 10 dni różnicy w wieku. Powtarzałeś, że my baranki i do tego numerologiczne 33 możemy zwojować świat trzymając się razem .. Cieszę wie ze przynajmniej spróbowaliśmy. Myślę, że w imieniu wszystkich Jacka podopiecznych mogę powiedzieć, że byłeś najlepszym, genialnym trenerem i radosnym, dobrym człowiekiem! Takiego Cię zapamiętamy. 21.03.1989 - 19.07.2021" - czytamy.

Tragiczną informacją podzieliła się również siostra Jacka Kramka. "Do zobaczenia braciszku" - napisała pod czarno-białą fotografią. Trenera personalnego pożegnała również Anna Lewandowska. Na Insta Stories trenerki pojawiło się czarno-białe zdjęcie z sali treningowej z podpisem: "Jacku będziemy tęsknić".

Kramek był trenerem personalnym, ale również motywatorem w mediach społecznościowych. Mężczyzna tak o sobie pisał:

"Absolutny Mistrz Polski wszechkategorii w Męskiej Sylwetce z 2015 roku, ale i 4. zawodnik Mistrzostw Świata z 2018 roku. Zdobywca statuetki Fitness Motywatora 2014 roku. Wykładowca Akademii Instruktorów Sportu S4. W sieci rozpoznawalny jako instagramowy @jacodpol i firmowy @jacodepol.com_ , twórca platformy Jacek Kramek Nowy Wymiar Treningu, gdzie stale motywuje ludzi do pracy nad swoim zdrowiem i energią (...). Jak sam powtarza balans, jeśli chodzi o dietę to klucz do sukcesu, by żyć w zgodzie ze swoim ciałem jakie oddaje nam pełną akceptację i siłę do działania na najwyższych obrotach w każdym aspekcie życia" - pisał.