Zamknij

Jacek Kawalec zaskoczony cenami cukru w Rumunii. Pokazał wymowne zdjęcie [FOTO]

27.07.2022 13:52
Jacek Kawalec
fot. Instagram.com/ Jacek Kawalec

Jacek Kawalec wyjechał na wakacje do Rumunii. Choć jest zadowolony z tamtejszej pogody i przyrody, jego uwagę przykuły ceny cukru. Jest gorzej, niż w Polsce?

Jacek Kawalec wybrał się na wakacyjny odpoczynek do Rumunii. To dość nietypowy wybór wakacyjnej destynacji wśród polskich celebrytów. Dlatego w mediach społecznościowych gwiazdor Budki Suflera gorąco zachęcał fanów do odwiedzenia tego właśnie kraju. W najnowszym poście na Instagramie 61-letni aktor i piosenkarz ubolewa nad rosnącymi cenami również w Rumunii. Podobnie jak w Polsce, mieszkańcy Rumunii również zaczynają masowo kupować cukier.

Zobacz też: Jacek Kawalec sparodiował Zenka Martyniuka. Wymyślił nowy tekst do wielkiego hitu [WIDEO]

Jacek Kawalec wyjechał do Rumunii na wakacje. Gwiazdora zaskoczyły ceny cukru [FOTO]

"Nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać, ale do Rumunii też już to doszło. Wprawdzie cukier jeszcze jest i to tańszy niż u nas (3,19 Lei to około 3,09 zł), ale już zaczyna znikać" - podkreślił Kawalec w instagramowym poście. Wygląda więc na to, że nie tylko mieszkańcy Polski mierzą się z wysokimi cenami podstawowych produktów takich jak cukier.

Od kilku dni Polacy obawiają się o dostępność cukru w sklepach. i zaczynają masowo wykupywać ten produkt ze sklepowych półek. Warto dodać, że sieci sklepów zdecydowały się wprowadzić limity cukru na osobę.

Poza rosnącymi cenami Kawalec zauważa, że Rumunia jest świetnym wyborem wśród wakacyjnych kierunków. Gwiazdor "Randki w ciemno" oszczędzając na noclegu, wybrał spanie pod namiotem.

"Namiot, słońce, ceny niższe niż w kraju - rumuńskie wakacje czeskim autem. Codziennie nowe miejsce, nowi ludzie, nowe wrażenia, ślady historii, przygoda" - relacjonował na Instagramie.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS