Zamknij

Jacek Kawalec pokazał córkę. Kalina mocno się zmieniła [FOTO]

24.05.2022 15:36
Jacek Kawalec
fot. Instagram.com/ Jacek Kawalec

Jacek Kawalec jest ojcem dwójki dzieci: syna Kajetana i córki Kaliny. Gwiazdor co jakiś czas przemyca fotografie swoich pociech w mediach społecznościowych. Niedawno opublikował wspólne zdjęcie ze spaceru z córką - Kaliną. Jak wygląda jego latorośl?

Jacek Kawalec i jego żona Joanna doczekali się dwójki wspaniałych pociech: córki Kaliny i syna Kajetana. Gwiazdor Budki Suflera często pokazywał się ze swoją córką na salonach. Jeszcze kilka lat temu Kalina nosiła zupełnie inny kolor włosów oraz fryzurę. Teraz Jacek Kawalec pokazał fotografię ze spaceru z 36-letnią Kaliną. Córka aktora i muzyka zaprezentowała naturalny wizerunek i letnią stylizację. Wdać, że tato i córka są ze sobą mocno zżyci.

Zobacz też: Jacek Kawalec sparodiował Zenka Martyniuka. Wymyślił nowy tekst do wielkiego hitu [WIDEO]

Jacek Kawalec pokazał córkę. Kalina mocno się zmieniła [FOTO]

"Spacer z córeczką - bezcenne. Kocham Cię Kalinko" - napisał Jacek Kawalec. Gwiazdor bardzo mocno chroni prywatności swoich dzieci. Jeszcze kilka lat temu kolorowa prasa pisała, że córka Kawalca od dobrych kilku lat mieszka za granicą, a dokładniej w Londynie, gdzie pracuje w branży filmowej. Prywatnie Kalina od kilku lat jest szczęśliwą mężatką.

 "Kalina w tym roku wyszła za mąż! Jestem bardzo z tego zadowolony, zwłaszcza że mój zięć to jest naprawdę fajny facet. Świetnie się dogadujemy, choć musimy rozmawiać po angielsku, bo chłopak jest z Ameryki. Przeprowadził się do mojej córki do Londynu, zmienił swoje życie dla niej. Często nas odwiedzają. Mam nadzieję, że kiedyś będzie nas więcej" - mówił Jacek Kawalec kilka lat temu.

Jacek Kawalec związany jest z show-biznesem od wielu lat. Popularność przyniosła mu m.in. rola prowadzącego program "Randka w ciemno". Wystąpił też w serialu "Ranczo", gdzie zagrał postać Tomasza Witebskiego. Kilka miesięcy temu dołączył do zespołu Budka Suflera, gdzie zajął miejsce lidera Krzysztofa Cugowskiego. Jego obecność w legendarnej grupie wzbudziła mieszane uczucia.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS