Zamknij

Jacek Jelonek i jego partner zaskoczyli oświadczeniem. "Zostaliśmy rodzicami"

16.05.2022 21:32
Jacek Jelonek
fot. Instagram/Jacek Jelonek/screen

Jacek Jelonek i jego partner zaskoczyli oświadczeniem o tym, że zostali rodzicami. Zdecydowali się na adopcję psiaka o wdzięcznym imieniu Fluff.

Prince Charming to pierwsze w polskiej telewizji gejowskie reality-show, które widzowie śledzili jesienią ubiegłego roku. W programie tytułowy "książę", którym był Jacek Jelonek, szukał sobie partnera. W finałowym odcinku wybrał Oliwiera Kubiaka, z którym stworzyli związek i przez ostatnie miesiące tworzą zgraną parę i nie ukrywają w sieci wzajemnych czułości, choć długo musieli z tym zwlekać.

Już w jednym z pierwszych wywiadów panowie rozmawiali o adopcji dziecka. Obaj przyznali, że chcieliby być rodzicami, choć Jelonek zaznaczył, że to nie jest jeszcze odpowiednia pora.

Zobacz także: Michał Wiśniewski jest nieuleczalnie chory. Mówi o przyczynach. "Stres i alkohol"

Jacek Jelonek i jego partner ogłaszają: zostaliśmy rodzicami

Temat dzieci dla Jelonka i jego partnera jest, póki co, odległy, ale teraz panowie ogłosili w sieci, że zostali "rodzicami" i pokazali na dowód tego zdjęcie, na którym widać ich z... pieskiem o wdzięcznym imieniu Fluff. Jak informuje "książę", do tematu podeszli bardzo poważnie.

I tak po prostu... zostaliśmy rodzicami! Te białe chmurki od samego początku skradły nasze serca i zanim w ogóle zaczęliśmy wyobrażać sobie życie z psiakiem, odbyliśmy niezliczoną ilość rozmówców na ten temat. Odtwarzaliśmy różne scenariusze, ale też szukaliśmy informacji, o tym, jak wygląda życie z małym Samoyedem. Mówi się, że jest to rasa wymagająca (i to fakt) jednak brak agresji oraz niesamowite pokłady miłości do ludzi finalnie nas przekonały.
Wiedzieliśmy, że musimy podejść do tego na poważnie, dlatego szukając hodowli braliśmy wiele czynników pod uwagę - poinformował na Instagramie model.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od osób zachwyconych psiakiem. Widać także i Jacek oraz jego partner są pod wrażeniem uroku zwierzaka.