Zamknij

Izabella Łukomska-Pyżalska odsłoniła ciało po pięciu ciążach. Internauci zdębieli! [FOTO]

21.07.2021 20:34
Izabella Łukomska-Pyżalska
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Izabella Łukomska-Pyżalska pokazała się w bikini. Była prezes Warty Poznań ma sześcioro dzieci, w tym bliźniaki, ale mimo kilku ciąż nadal zachwyca formą. 43-letnia Łukomska-Pyżalska pochwaliła się zdjęciami z wakacji, na których dumnie prezentuje umięśniony brzuch. 

Izabella Łukomska-Pyżalska to była modelka i celebrytka, której rozpoznawalność przyniosły m.in. rozbierane sesje. W 2001 roku została uhonorowana tytułem Dziewczyny Roku polskiej edycji magazynu "Playboy". Jej zdjęcia pojawiły się także w amerykańskim wydaniu pisma.

Po latach kariery w modelingu Łukomska-Pyżalska założyła własną agencję modelek i hostess. Przedsiębiorcza bizneswoman nie zmierzała jednak na tym poprzestać i skierowała kroki w stronę sportu. Przez siedem lat piastowała funkcję prezesa klubu piłkarskiego Warta Poznań, zdobywając za swoje zasługi liczne tytuły i odznaczenia. Wówczas przylgnęła do niej etykieta "żelaznej damy polskiego futbolu". Niemniej medialność i wysoka pozycja w polskim światku piłkarskim nie zapewniły jej miejsca w zarządzie PZPN. W 2013 była prezes znalazła się na 98. miejscu w rankingu 100 najbogatszych kobiet w Polsce według magazynu "Wprost".

Izabella Łukomska-Pyżalska w bikini. Tak wygląda mama sześciorga dzieci 

Izabella Łukomska-Pyżalska od dłuższego czasu działa w branży budowlanej i nie ma już większej styczności z mediami, mimo to jej nazwisko regularnie pojawia się w portalach plotkarskich, głównie w kontekście posiadania licznej gromadki pociech. Izabella Łukomska-Pyżalska ma sześcioro dzieci. W pierwszą ciążę zaszła w wieku 28 lat. W sumie urodziła trzech synów i trzy córki, w tym bliźniaki. 

43-letnia była prezes Warty Poznań właśnie pochwaliła się relacją z greckich wakacji. Uwagę internautów zwróciły przede wszystkim zdjęcia, na których Izabella Łukomska-Pyżalska odsłania wyrzeźbiony brzuch w bikini.

Niewątpliwie czas się dla pani zatrzymał - piszą z uznaniem followersi. 

Po szóste dzieci, podziw.

Super figura, zważywszy, że ma Pani ładną gromadkę pociech [...] Jednak można tak wyglądać jak się dba o siebie. 

Zobaczcie, jak prezentuje się ciało Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej po pięciu ciążach. Robi wrażenie?