Zamknij

Izabela Trojanowska szczerze o odejściu z "The Voice Senior". Zdradziła powód

01.09.2021 16:39
Izabela Trojanowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Izabela Trojanowska to polska aktorka i wokalistka, która do niedawna tworzyła skład trenerski w programie "The Voice Senior". Niedawno wyszło na jaw, że jej miejsce w show zajmie Maryla Rodowicz. Teraz gwiazda ujawniła kulisy tej decyzji.

Izabela Trojanowska to polska aktorka i piosenkarka, która do niedawna była także trenerką w programie "The Voice Senior". Autorka przebojów "Wszystko, czego dziś chcę" oraz "Tyle samo prawd ile kłamstw" pożegnała się jednak z programem i nie zobaczymy jej już w kolejnej edycji. W tym samym czasie z show odszedł Andrzej Piaseczny. Choć kulisy zwolnienia artysty były szeroko omawiane w mediach, niewiele wiadomo było o przyczynach odejścia Trojanowskiej. Teraz gwiazda postanowiła rozwiać wątpliwości widzów.

Izabela Trojanowska nie pojawi się w "The Voice Senior". Zdradziła przyczyny tej decyzji

Izabela Trojanowska zdradziła, dlaczego nie pojawi się w kolejnej edycji "The Voice Senior". Okazuje się, że jej odejście z programu nie odbyło się w atmosferze skandalu, w przeciwieństwie do jej kolegi z planu Andrzeja Piasecznego. Gwiazda nie otrzymała propozycji od produkcji na dalszy udział w show.

- Nic się nie wydarzyło, nie zaproponowano mi, aczkolwiek jestem wdzięczna, że zaproponowano mi rok temu, bo to było cudowne doświadczenie - zdradziła w rozmowie z "Tele Magazynem".

Wokalistka zdradziła jednak, że wciąż utrzymuje dobry kontakt ze swoimi podopiecznymi z programu.

- Piszemy do siebie, wysyłają mi swoje piosenki, pytają o radę  - dodała.

Miejsce Izabeli Trojanowskiej zajmie w trzecim sezonie Maryla Rodowicz, a zamiast Andrzeja Piasecznego zobaczymy Piotra Cugowskiego. Będziecie oglądać kolejną edycję "The Voice Senior"?