Zamknij

Iga Krefft w zmysłowej sesji pod natryskiem. Ula z "M jak miłość" pochwaliła się naturalnym ciałem [FOTO]

27.01.2022 17:09
Iga Krefft
fot. Instagram:@ofeliaigakrefft

Iga Krefft wypoczywa na Teneryfie. Aktorka znana z roli Uli z "M jak miłość" opublikowała sesję, w której pozuje w skąpym bikini pod natryskiem. Zmysłowe ujęcia zachwyciły obserwatorów 26-latki.

Iga Krefft od lat gra Ulę Mostowiak-Lisiecką w "M jak miłość" i jak na razie ta rola zapewnia jej największą popularność. 26-letnia aktorka próbuje także swoich sił w muzyce, tworząc pod pseudonimem Ofelia. W listopadzie 2019 roku wydała swój debiutancki album, który reklamowały utwory "Tu" i "Zaraz". Obecnie Krefft promuje singiel "Słony Kiss" zapowiadający jej kolejną płytę. Gwiazda "M jak miłość" jest także aktywną użytkowniczką Instagrama. Regularnie zamieszcza na profilu zdjęcia stylizacji oraz nastrojowe portrety, a także dzieli się z internautami relacjami z codziennego życia. 

Iga Krefft z "M jak miłość" odsłoniła ciało w bikni 

Iga Krefft właśnie wypoczywa na Teneryfie, skąd dzieli się zmysłowymi ujęciami. Aktorka opublikowała sesję, w której odziana w skąpe bikini, schładza się pod natryskiem. 

Uwierzcie - to był prysznic z najpiękniejszym widokiem ever - wyznała. 

Internauci bez wątpienia też mieli piękne widoki. W komentarzach posypały się komplementy na temat 26-letniej Igi Krefft, która znana jest z tego, że hołduje naturalnej urodzie i lubi w nieskrępowany sposób eksponować swoje wdzięki. 

Małgorzata Rozenek, Anna Mucha i Zofia Zborowska w ostrych scenach. Zwiastun Vegi bez cenzury [WIDEO]

Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook