Zamknij

Ida Nowakowska miała nieprzyjemny incydent. Prezenterka została odstawiona na lotnisko wozem policyjnym

16.05.2022 13:00
Ida Nowakowska miała nieprzyjemny incydent. Prezenterka została odstawiona na lotnisko wozem policyjnym
fot. Instagram:@idavictoria

Ida Nowakowska opublikowała nagranie z USA, w którym widzimy ją razem z synkiem oraz funkcjonariuszem policji pakującym jej rzeczy do radiowozu. Prezenterka wyjaśniła, co przytrafiło jej się w drodze na lotnisko. 

Ida Nowakowska przed paroma dniami odczytywała punkty przyznane przez polskie jury w finale 66. konkursu Eurowizji, w którym nasz kraj reprezentował Krystian Ochman. Prezenterka jednak nie uniknęła krytyki ze strony internautów, którym nie spodobał się jej komentarz o pomocy Ukrainie.

Tymczasem na Instagramie gwiazda TVP zostawiła już temat Eurowizji i relacjonuje inne wydarzenia ze swojego życia. Na swoim profilu opublikowała intrygujące nagranie, na którym widzimy ją w asyście funkcjonariusza policji. Prezenterka opowiedziała swoim obserwatorom, co przydarzyło jej się podczas pobytu w Stanach. 

Ida Nowakowska odstawiona na lotnisko wozem policyjnym

Gwiazda "Pytania na śniadanie" opowiedziała w nagraniu, że spieszyła się lotnisko. Pech chciał, że po drodze zepsuło się auto, które zamówiła, i razem z synkiem utknęli na środku drogi. Z kłopotliwej sytuacji pomogła wybrnąć prezenterce przejeżdżająca tamtędy policja.

Podczas drogi na lotnisko zepsuł się nasz uber. Podjechał wóz policyjny. Policjant pomógł nam zapakować bagaże i podwiózł nas na lotnisko. Dzięki temu w ostatniej chwili zdążyliśmy na lot. Dziękuję. Dla mnie jest super policjantem! God Bless America! - wyjaśniła pod filmikiem Ida. 

Na koniec polska prezenterka zrobiła sobie zdjęcie z funkcjonariuszem i podziękowała mu za uprzejmy gest. Wyobrażacie sobie podobną sytuację w Polsce? 

10 polskich gwiazd które miały poważne problemy z prawem
10 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News, VIPHOTO/East News, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News