Zamknij

Hugh Jackman ma koronawirusa. Aktor zdradził, jak się czuje [WIDEO]

29.12.2021 13:06
Hugh Jackman
fot. Robert O'Neil / SplashNews.com/East News

Hugh Jackman poinformował swoich fanów na Instagramie, że ma koronawirusa. Gwiazdor w krótkim wideo, zdradził swoim fanom, jak się obecnie czuje. Podkreślił, że nie może się już doczekać powrotu na scenę.

Hugh Jackman podobnie jak wiele gwiazd oraz zwykłych śmiertelników przechodzi koronawirusa. Zdobywca dwóch nagród Tony i odtwórca roli Wolverine'a w serii „X-Men”, poinformował swoich fanów za pomocą Instagrama, że Covid-19 dopadł i jego. W krótkim wideo na Instagramie, zdradził, jakie ma objawy i jak się czuje.

Zobacz też: "Reminiscence": Hugh Jackman w filmowym debiucie twórczyni "Westworld" [ZWIASTUN]

 Hugh Jackman ma koronawirusa. Aktor zdradził, jak się czuje [WIDEO]

"Chciałem się tylko upewnić, że dowiecie się tego ode mnie. Uzyskałem pozytywny wynik testu na koronawirusa. Mam łagodne objawy i nie mogę doczekać się powrotu na scenę!” – podkreślił Hugh Jackman w opublikowanym na Instagramie wideo. Aktor zdradził też, że ma objawy podobne do przeziębienia. "Drapanie w gardle, katar, ale nic mi nie jest" - zdradził.

Na koniec instagramowego posta Hugh zaapelował, aby ludzie dbali o siebie, a także byli dla siebie życzliwi. Pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń szybkiego powrotu do zdrowia. Wideo udostępnione przez aktora spotkało się z olbrzymim zainteresowaniem ze strony internautów.

Zawodowo Hugh Jackman dał się poznać fanom, grając w takich produkcjach jak m.in. w serii ", "Kate i Leopold", "Labirynt" oraz "Les Mirables. Nędznicy". 

W 1995 na planie serialu "Correlli" poznał swoją przyszłą żonę, Deborrah-Lee Furness. Para wzięła ślub w 1996 roku i ma dwoje adoptowanych dzieci: syna Oscara Maximilliana (adoptowany w maju 2000) i córkę Avę.