Zamknij

Hotel Paradise: Zabawna wpadka Marietty na Instagramie. "Home office pełną gębą"

Patrycja Chudolińska
28.04.2020 10:57
Marietta Hotel Paradise
fot. Instagram/@marietta_paradise_hotel

Marietta Witkowska zaliczyła wpadkę w mediach społecznościowych. Spostrzegawczy internauci wytknęli jej zabawny przedmiot na zdjęciu.

Marietta Witkowska i Krzysztof "Chris" Ducki zostali zwycięzcami pierwszej polskiej edycji programu "Hotel Paradise". Gwiazdy reality show nie zamierzają znikać z oczu widzów na długo. Już we wtorek ruszy specjalny format "Hotel Paradise - powrót do raju", w którym uczestnicy będą komentować wybrane momenty z pobytu na rajskiej wyspie. Ujawnią również pikantne szczegóły, których nie wyemitowała telewizja.

Marietta z "Hotelu Paradise" zaliczyła zabawną wpadkę

Uczestnicy pierwszej edycji "Hotelu Paradise" będą komentowali poprzednie odcinku z domu. W związku z epidemią koronawirusa w Polsce niemożliwe byłoby przeprowadzenie tego formatu w studiu. Marietta pochwaliła się na zdjęciu na Instagramie swoim stanowiskiem pracy.

- Nigdy nie sądziłam, że zajdziemy tak daleko. Zwłaszcza, że w życiu szczególnie nigdy nie było mi lekko. Zaczynamy kolejny piękny dzień w #homeoffice - dodała w opisie.

Stanowisko Marietty jest raczej skromne i minimalistyczne - na zdjęciu widzimy wysoki stół, a na nim laptop i kubek z napojem. Spostrzegawczy fani zauważyli jednak coś jeszcze. Okazuje się, że zamiast statywu na telefon, gwiazda użyła... rolki po papierze toaletowym.

- Piękna! Mam pytanie, czy telefon przy komputerze trzyma rolka od papieru? - zapytała jedna z internautek.

- Tak, dokładnie. Home office pełną gębą - odpisała rozbawiona Marietta.

"Hotel Paradise - powrót do raju" będzie emitowany na TVN 7 od 28 kwietnia, od wtorku do piątku o godzinie 20:00. Będziecie oglądać?

RadioZET.pl/PCh