Zamknij

Hotel Paradise: Marika straciła ciążę. Opowiedziała o trudnym doświadczeniu

27.04.2022 14:55
Marika
fot. Instgram.com/ Mery_hotel paradise

Marika, uczestniczka 5. sezonu "Hotel Paradise" postanowiła opowiedzieć swoim obserwatorom o trudnym doświadczeniu z przeszłości. 22-latka straciła ciążę. "Podzielę się z wami historią, o ile psychika mi na to pozwoli" - wyznała w mediach społecznościowych.

Marika z 5. sezonu "Hotel Paradise" postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami poruszającą historią z przeszłości. 22-latka zorganizowała niedawno popularną na Instagramie zabawę Q&A, w której odpowiadała na zadane przez fanów pytania. Jedno z pytań brzmiało, czy Marika była w ciąży. 22-latka napisała, że tak, jednak przyznała, że nie usunęła ciąży.

"Usunęłaś ciążę?"- zapytał jeden z obserwujących. Marika wyznała, że nigdy nie przyszłoby jej do głowy, żeby coś takiego zrobić.

Zobacz też: Hotel Paradise 4: skandal w finale. Widzowie wściekli na Sarę. "Chytra baba z Radomia"

Hotel Paradise: Marika straciła ciążę. Opowiedziała o trudnym doświadczeniu

 "Nigdy nie pomyślałabym o tym, żeby usunąć ciążę. Jak skończę dzisiaj pracę, to postaram podzielić się z wami swoją historią, o ile psychika mi na to pozwoli. Dziś przytulają cię promyki słońca, śpij aniołku" - napisała Marika. dając fanom do zrozumienia, że straciła ciążę. Z instagramowej relacji można było również dowiedzieć się, że Marika była w poważnej relacji. 22-latka była nawet zaręczona i miała ustaloną datę ślubu. Niestety, ten związek nie przetrwał próby czasu.

Marika szybko zdobyła popularność na Instagramie. Uczestniczkę 5. edycji "Hotel Paradise" obserwuje już ponad 50 tysięcy followersów. Warto dodać, że 22-letnia uczestniczka "Hotel Paradise" głosami pozostałych uczestników opuściła program. Po kilku tygodniach jednak powróciła do uczestników.