Zamknij

Hotel Paradise: Fani oburzeni ślubnymi zdjęciami Marietty. "Jak można tak cycki wywalać?" [FOTO]

06.05.2022 12:17
Marietta
fot. screen: Instagram / marietta_witkowska

Marietta Witkowska, zwyciężczyni pierwszej edycji "Hotel Paradise" pochwaliła się zdjęciami ze ślubu. Internauci skrytykowali jej rzekomo zbyt wulgarną stylizację. Celebrytka postanowiła odpowiedzieć.

"Hotel Paradise" to jedno z najpopularniejszych obecnie randkowych show w polskiej telewizji, choć wiele osób niezmiennie zarzuca programowi promowanie seksizmu, wulgarności i przedmiotowego podejścia do związków. Nie zmienia to faktu, że widzowie nadal z zainteresowaniem śledzą losy swoich ulubionych bohaterów, a każda kolejna edycja wywołuje niemałe emocje. Nie jest tajemnicą, że rozgłos program zawdzięcza w dużej mierze kontrowersjom, nie brakuje ich także w najnowszej 5. serii. Jak zwykle nie obyło się bez skandali.

Najnowsza odsłona show uznawana jest za jedną z najbardziej kontrowersyjnych, widzowie regularnie krytykują uczestników produkcji. Bohaterki zostały oskarżone o rasizm, wiele emocji wzbudził także seks na planie programu. Okazuje się, że widzowie pamiętają także o gwiazdach poprzednich edycji. Jedną z najpopularniejszych jest Marietta Witkowska, która zwyciężyła w 1. edycji w parze z Chrisem. Choć ich relacja nie przetrwała próby czasu, gwiazda "Hotel Paradise" znalazła szczęście u boku Patryka Świdowskiego. Para stanęła na ślubnym kobiercu, jednak kreacja Marietty wywołała konsternację nawet wśród jej oddanych fanów.

Hotel Paradise: Marietta wzięła ślub. Internauci krytykują wyzywającą kreację uczestniczki show

Na profilu Marietty na Instagramie pojawiły się zdjęcia z sesji ślubnej, na których pozuje ze świeżo upieczonym mężem.

- My i nasze love (...) Monika i Marcin to para, która skradła serca nasze i naszych gości ! Nie było osoby, która by nie podeszła ich pochwalić. Profesjonalizm, mega pozytywne nastawienie i wzajemny szacunek to to co najbardziej cenię we współpracach. Mega polecam! Jest tyle tych zdjęć, że nie mogę się zdecydować wiec będę wstawiać dużo - napisała Marietta, jednocześnie cytując post fotografa.

Wśród głosów zachwytu i gratulacji pojawiły się także negatywne komentarze. Zdaniem części internautów kreacja Marietty zbyt odsłaniała biust i nie licowała z powagą ceremonii.

- Marietta z przykrością stwierdzam, że tym razem Patryk wyglądał lepiej, coś ta twoja sukienka nie bardzo.

- Suknia piękna, lecz niestety uwidacznia mocno dodatkowe kilogramy.

- Jak można tak cycki wywalać aż do granicy sutków na własnym ślubie?! - czytamy.

Na ostatni z komentarzy Marietta postanowiła odpowiedzieć.

- Normalnie, wywalasz cycki i idziesz - podsumowała.

Młodej parze życzymy szczęścia.